• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פאת'פיינדר 2 פורסמה הנבואה האחרונה של האלים בגולריון

אני אישית הימרתי על למשתו בסקר ;)

למשתו אמנם מבוססת על שדה מהמיתולוגיה המסופוטמית והיא נבל קמאי ונתעב, אבל בסך הכל האופי שלה מתמצה ברשעות והרס גם כלפי רשעים אחרים (שזה די חופף לאופי של רובאגאג) וממילא זה עניין של זמן עד שהיא תברא משהו מפלצתי שאין לה יכולת לשלוט בו.

לי מרגיש שזה יהיה גוזרה.
תחשבו על זה.
Godsrain דומה לGozreh.

יש לו פורטפוליו מאוד חשוב- הוא היחיד מ12 העיקריים ששולט בטבע, ובמיוחד בים.

מה נמצא מתחת למים בגולאריון? השאריות של אימפריית אזלנט.

אזלנט תחזור, ועימה האלגות'ולוז (דגים עם כוחות מנטליים)

למה אתה רוצה שקליסטריה תלך? אין לה כזו השפעה בגולאריון.

קליסטריה לא מעניינת כאלה, במיוחד שכמעט כל נושא שהיא כן עוסקת בו יש אל מעניין יותר שעוסק בו. עצם העובדה שאין לה השפעה מרובה היא חלק ממה שהופך אותה ללא מעניינת, והיא מרגישה כמו משקולת פלאפית על האלפים במקום מקור מעניין לפיתוח שלהם- היא פשוט לא באמת כזו מתאימה לאופי האלפי. יש לה מספיק קשרים כדי לעשות את דברים קצת יותר מעניינים, אבל היא פשוט אחת האלות שלא אכפת לי אם יצאו מהמערכה.

גוזרה לעומת זאת, אני אתבאס טיפטיפה יותר עליהם, אבל יכול לקבל. למרות זאת, חזרה של אזלאנט נראית לי לא סבירה. זה לא סיפור על אזלאנט, זה סיפור על מלחמת אלים. מה גם שההתפתחות האחרונה באזלאנט (נתיב ההרפתקאות של הריסות אזלאנט) מראה יותר על התיישבות מחודשת וחקר היבשת ולא על חזרה פתאומית שלה לפני השטח- מדינה היסטורית כבר עשתה זאת ועוד לא חקרו את ההשפעות של זה.

וחרף זאת, האלגולת'ו יצאו מרוצים מהאירוע הזה לא משנה מי יושמד, כאתאיסטים מובהקים שמתעבים את האלים.

ויש מפסיד ;)
צפייה בקובץ מצורף 8100
קצת מפתיע שגורום הוא זה שנהרג, אם כי בתור אל המלחמה זה אולי מתאים - כנראה שלא התאים לתפקיד.
אני בסדר עם זה. הוא אחד האלים המשעממים יותר בים הפנימי, מבחינה סיפורית. טוראג, איומדה וקיידן קיליאן עם יותר אופי ממנו (וגם הרבה יותר הומור עצמי במקרה של קיידן...)

הרגו את גורום אחשלי היקר. חבל.
ממה שהבנתי השחור שיוצא לו מהשריון זה הessence שלו, שייפול לגולאריון- האם זה המקור של מקצוע הexemplar שעומד לצאת?
כן. זה בדיוק ה-premise.

חזרה