• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז הוכרזו המועמדים לפרסי ה Ennies של 2015

אחת לשנה עורך האתר enworld הצבעה בקרב חברי האתר, לאחר מיון ראשוני בידי שופטים, על הספרים הטובים ביותר במגוון קטגוריות.
והנה רשימת.המועמדים של 2015, למעשה ספרים שהתפרסמו במהלך 2014 - http://www.enworld.org/forum/content.php?2711-Congratulations-to-the-2015-ENnies-Nominees!
יש לי תחושה שמבוכים ודרקונים חמש הולך להשמיד כמעט כל משחק אחר ברשימה. מעניין לראות גם שפאת'פיינדר כמעט ולא נמצא... אחרי כמה שנים שהוא היה בראש.

מסכים עם התחושה שלך, ובכנות - מגיע להם. הם השקיעו הרבה במבוכים ודרקונים 5 (ואני אומר את זה כמישהו שפחות אוהב את השיטה).
בהחלט מעניין לראות שלפאיזו יש מספר קטן כל כך של התמודדויות... אולי זה בגלל ההתרכזות על פרוייקטים גדולים כמו Unchained, Occult Adventurers וStrategy Guide?

מעודד את Roll20. התוכנה הכי טובה בשוק כיום, לפחות שאני מכיר, ומגיע להם לזכות על היחס המעולה למשתמשים ועל הממשק המושקע.

בגדול פאת'פיינדר מוציאים שלושה ספרים גדולים חדשים כל שנה, אז זה לא שונה משנים קודמות.
מצד שני, ככל שהזמן עובר ודברים חדשים יוצאים אז באופן טבעי מתמקדים על דברים חדשים יותר.
מעניין לשמוע האם עדיין יש גידול לדוגמא במכירות ו/או שחקני אגודת מגלי הארצות.

העוג הברברי אמר/ה:
אפשר קצת יותר פירוט על ה-Unchained?
ממה שקראתי (שזה ממש לא הכל, רק חלקים נבחרים מהsrd), אןצ'יינד זאת הזדמנות של הכותבים לכתוב מחדש דברים שהם לא אהבו. הם רוצים לתקן את הברברי, אז הם כותבים את הברברי מחדש והוא עדיין נשאר עם אותו עקרון רק טוב יותר. שזה מגניב, כי א' זה נותן הזדמנות לפתור בעיות שקיימות בשיטה, וב' זה נותן תקדים להתעסק עם החלקים הממש בסיסיים של השיטה. לשנות דברים שכבר קיימים במקום רק ליצור חדשים

חזרה