• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אתגר כתיבה דו-שבועי 50!

האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר:

תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

נותרו עוד שלושה אתגרים עד סוף האתגרים הדו-שבועיים, ונראה שאף אחד לא שרד עד הסוף. אני הצלחתי לשבור את מחסום הכתיבה הכי ארוך שלי עד כה - 11 אתגרים ובהם סיפור אחד. אני מקווה שאצליח לעמוד באתגרים האחרונים, ולסיים את האתגרים עם רצף!

האתגר השבועי החדש: סיפור על בריחה.

כסיפור פנטזיה, תוכלו לספר על הרפתקן שמצא ארטיפקט עוצמתי בתוך השרידים העתיקים, רק כדי לגלות שהם הפעילו מלכודת, ועתה עליו לצאת מהמקדש תוך לא יותר משעה; או על מכשפה ותיקה ועוצמתית, שמתגוררת באי בודד כדי לנסות לברוח מהדברים הנוראיים שעשתה בעברה, רק כדי לגלות שהם תמיד חוזרים לרדוף אותה.

כסיפור מודרני, תוכלו לספר על מומחה יקר ערך, שנשלח לכלא על ידי המאפיה כדי שיוכל לנסות להבריח החוצה את המנהיג שלהם; או על נערה צעירה, שלבסוף הצליחה לברוח מהכבלים של הכפר הקטן שבו גדלה והשמועות שסבבו סביבה, ומתחילה מחחדש בעיר הגדולה.

כסיפור מד"ב, תוכלו לספר על שוטרת שעושה דרכה בעיר שבה מגיפת זומבים שולטת באכזריות, מנסה לעשות את דרכה החוצה לפני שהצבא יפציץ את העיר כדי לבודד את המחלה; או על ספינת חלל קטנה של הרפובליקה, שמחזיקה בתוכה מודיעין קריטי לנצחון במלחמה, כל עוד תצליח להתחמק מאצבעותיהם של המורדים ולהביא את המידע לקצה השני של הגלקסיה.

או, כמובן, כל סיפור שעולה על דעתכם.

מה דעתכם על האתגר הקודם?
ועל האתגר הנוכחי?
האם אתם מתכננים לנסות לעמוד באתגרים?

וכמובן, שיהיה לנו בכיף ובהצלחה!

חזרה