• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אתגר כתיבה דו-שבועי 44!

האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר:

תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

אחרי תקופה ארוכה של חו"ל וסידורים בחזרה פה בארץ, סוף סוף חזרתי! תודה רבה לת'ור על שהמשיך את האתגרים בהיעדרי. נגמרו לי ימי החופש, אז כנראה שלא אהיה בחו"ל בזמן הקרוב. ;)

האתגר השבועי החדש: סיפור על סחורה מסובכת.

אם אתם אוהבים סיפורי פנטזיה, תוכלו לספר על סוחר עבדים שמגיע אל קו החזית של מלחמה, שם הוא יודע שהחוקים יותר גמישים, והוא יודע שהוא יכול למכור את הסחורה שלו; או על קוסמת שהמחקר שלה מביא אותה לצורך לקנות חומרי קסם לא חוקיים, ועליה למצוא דרך ליצור קשר עם אנשים מהשוק השחור כדי לרכוש אותם.

אם אתם אוהבים סיפורים מודרניים, תוכלו לספר על גנב שהצליח להתחמק עם שק מלא ביהלומים, ועכשיו צריך למצוא דרך להפוך את היהלומים האלה לכסף; או על מדענית שעלתה על טכנולוגיה שתשנה את חייהם של בני אדם, אבל לא מצליחה לשכנע אף אחד לקנות אותה ממנה.

כסיפור מד"ב, תוכלו לספר על אדם שהגיע לכוכב של ציוויליזציה אבודה וגנב ממנה מכשירים מתקדמים, אלא שעכשיו הוא צריך לנסות למכור אותם בלי לדעת איך הם עובדים; או על בנאי מתוחכם שבונה את חללית המלחמה החזקה ביותר בגלקסיה, וכעת עליו למצוא דרך לסחור בה כך שהקונה שלו לא יחסל אותו מיד לאחר מכן כדי לקבל את כספו בחזרה.

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם.

איזה סוג של סיפורים אתם הכי אוהבים לכתוב?
האם אתם נוטים לגוון בין הסוגים?

וכמובן, שיהיה לנו בכיף ובהצלחה!

~אפרסם את האתגר הקודם יחד עם אתגר בונוס סודי בשבוע הבא, אייקון וחברים ועומס רציני~
האמת שזה נשמע כמו נושא ממש מעניין, ואשמח לחקור אותו, עוד שבועיים.
כמו כן, אני אוהב בעיקר לכתוב פנטזיה, אבל אני כן מדי פעם כותב גם מודרני, אני פחות טוב במד"ב- אבל עושה גם את זה.

חזרה