• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[אתגר 36] מהירה ממהירות האור

shachar2004

פונדקאי ותיק
אי שם, בחלל הרחוק מאוד, יש כוכב. זה הכוכב של השליט הצהוב. השליט הצהוב זה כינוי לחללית. לא סתם חללית. החללית הכי מהירה ביקום כולו. מספרים על החללית הצהובה הזאת, ששמה הרשמי J47 LEADER Y5, שהיא מהירה ממהירות האור. את השליט בנו האלסטרונים, העם הלוחם. לפני שנכחדו על ידי אחד מהם, יורש העצר ג'וקסאיין, הם היו החזקים ביותר בכל היקום. אחרי שג'וקסאיין הכחיד אותם, הוא לקח את השליט לעצמו ונתן לעצמו את הכינוי השליט הצהוב. העם שלו נחשב להוכחד על ידיו אפילו שהוא שרד, כי לפני החוק האינטר-גלקטי אדם הרוצח את גזעו כאילו עשה קסנוסייד לעצמו. ג'וקסאיין נרצח ע''י ADER האדאמי שחמד את החללית. מאז ג'וקסאיין, כל אחד שהחללית הייתה שלו נקרא "השליט הצהוב", וכל מי שרצח את השליט הקודם הפך לשליט הנוכחי. במשך מיליוני שנים התחלפו שליטים. מסופר שלשליט היו חיי נצח אם לא נרצח, ולכן השליט הנוכחי, אדאמי כמו ADER, הנקרא סאנקו האדאמי, הוא רק השליט ה-14. סאנקו הוא השליט כבר 1300 שנה בקירוב. הוא נעשה השליט כאשר רצח את אגנאר ההיירוסקי, השליט ה-13. סאנקו כעת נמצא בעיצומו של מסע השמדת גלקסייה. הוא כמעט גמר להשמיד את הגלקסייה פנדורה. והוא ימשיך להשמיד עד שיבוא שליט חדש להחליף אותו!
מתוך אנציקלופדיה גלאקטיקה, כרך 45 עמודים 1,038-1,039
---
זו הפעם הראשונה שלי באתגרים האלה, אז אני מצטער אם זה לא משהו. לא ידעתי על קיומם עד שת'ור כתב לסיפור שכתבתי לשו''ש, שמתברר שלא צריך לכתוב לשם סיפורים. דרך אגב, יכול להיות שיש קצת קווי דמיון בינו לבין זה. הנה הוא: http://www.pundak.co.il/forums/viewtopic.php?f=3&t=37515

הממ. בצורה מוזרה ההגשה שלך לשו"ש הייתה יותר סיפורית מהסיפור הזה. זו לא בעיה, כמובן, אבל בד"כ כשאומרים סיפור אני חושב על משהו יותר עלילתי, עם דמויות, שיחות, אירועים וכו'. זה נשמע יותר כמו ערך מילוני באנציקלופדיה שלא מנסה להיות נייטרלית.

עכשיו ניטפוק מדעי (אם תמשיך להשתתף באתגרים תגלה שאני אוהב ניטפוקים מדעיים) - הייתי מציע לך להקטין קצת את המספרים. מיליוני שנים זה זמן מופרך באורכו: זה הזמן שעבר מאז העץ הגנטי שלנו נפרד משימפנזות, וכל התרבות האנושית נולדה רק באלפי השנים האחרונות. כל הערכה לעתיד היא לא מדויקת, אבל אני חושב שהערכה למיליוני שנים כל כך רחוקה מהמציאות שלנו שפשוט אין טעם. אם תקטין את זמן הקיום של הקיסר הצהוב לכמה אלפי שנים, וכמה מאות שנים בתור שיא הזמן שאותו אדם החזיק מעמד (קיסרים אחרים יכולים למות תוך כמה שנים, סביר שזה קרה לפחות פעם אחת), זה יהיה הרבה יותר הגיוני..

אממ, סה"כ הייתי הופך את זה אולי לחלק מתוך סיפור גדול יותר. אולי מספר סיפורים מספר את זה ואז אפשר לתאר גם את האווירה או התגובות של אנשים שמקשיבים, או לתאר איך מישהו קורא את זה, או משהו.
בפני עצמו, זה לא ממש סיפורי.
גם הייתי ממליץ לחלק לפסקאות ולהקל על הקריאה.

חזרה