• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תוספות חדשות ועדכון גרסה לפורום

יש סקרים משוכללים!

• אני רוצה להיות נסתר

הצבעות: 1 7.1%
  • מי עוד הצביע בסקר?

הצבעות: 3 21.4%
  • עכשיו הסקר פתוח רק למי שפרסם הודעה בנושא

הצבעות: 2 14.3%
  • רוצה גשם של פלאפלים, לא סקרים!

הצבעות: 8 57.1%

• סה"כ מצביעים
    14
אהלן,
קודם כל עידכנתי את גרסת הפורום לגרסה חדשה, זה רק אמור לפתור באגים, אבל אם נתקלתם במשהו זה המקום לדווח.
אני גם מכין הפתעה-שניים, יגיע בקרוב :)

* נושאים דומים (עדכון ראשון) - עכשיו בכל נושא יש בתחתית העמוד "קופסה" שמציגה חמישה נושאים עם כותרת דומה, מ-16 החודשים האחרונים. למה 16? כובע!
* סקרים מתקדמים - עכשיו אפשר לראות מי הצביע בסקר, להחליט שההצבעה היא אנונימית עד שהסקר מסתיים או להגביל את הסקר רק לאנשים שפרסמו הודעה בנושא.
* דברים מאחורי הקלעים, כל מיני תוספים שיעזרו לפורום לרוץ :)

בדיוק באתי לכתוב על למה יש דברים מתחת לקופסאת התגובה.
תהיה אופציית הסתר? אני אתרגל, כמו שהתרגלתי לעדכון, אבל זה טיפה מציק בעין.

דבר ראשון, אפילו לא שמתי לב לקופסא לפני שקראתי את זה. לא נראה לי שזה יפריע.
דבר שני, עוד מהעדכון הקודם אני ממשיך לקבל התראות (הדבר הזה ליד הסימן של הפעמון, אני לא בטוח אם ככה קוראים לזה) מנושאים שלא נרשמתי אליהם. הנושא האחרון שהופיע היה ״קומיקס חדש: עד ארבע שחקנים, ואני מקבל התרעה בכול פעם שמפורסמת בו תגובה. יש למישהו מושג איך לתקן את זה? (כי העדכון לא תיקן)

למטה יש לך אייקון של מפתח (אפשרויות) - תלחץ עליו ותבדוק אם כתוב לך "הרשם לקבלת עדכונים מעץ זה" או "הוסף למועדפים". אם זה מה שרשום, אתה לא אמור לקבל התרעות. אם זה משהו אחר, אז תלחץ ותבטל :)
בכל מקרה, תבדוק גם שאתה לא רשום לפורום זה או אחר, דרך לוח הבקרה למשתמש שלך: http://pundak.co.il/forums/ucp.php?i=ucp_main&mode=subscribed
וגם כאן: http://pundak.co.il/forums/ucp.php?i=ucp_main&mode=bookmarks

נ.ב. לא יודע למה יש גם subscribe וגם bookmark. הראשון יכול לשלוח גם מיילים והשני רק התרעות. מאמין שבגרסה עתידית יאחדו אותם.

העסקתי את עצמי קצת, והוספתי כפתור חדש לפס העליון - כעת תוכלו להרשם לפיד הרסס של הפורום ישירות
צילום מסך מצ"ב - הכפתור השמאלי ביותר (אפשר גם להרשם לעמוד הפייסבוק ולערוץ הטוויטר של הפונדק)
Clipboard01.jpg
למי שלא מכיר מה זה רסס - RSS, זה שירות דחיפה אוטומטי. אם תרשמו אליו, אז בכל פעם שיתפרסם נושא חדש בפורום תקבלו הודעה.

בנוסף, עכשיו יש זוג כפתורים בצד ימין של המסך שמאפשרים לך לגלול את המסך לקצה העליון או התחתון לבחירתכם ובקליק אחד.

חזרה