• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סוגי זומבים במשחקי וידיאו

Rollthedice3000

פונדקאי ותיק
בערך ב-90% ממשחקי הזומבים שנתקלתי בהם עד עכשיו (ואני מעריץ די רציני של משחקים מהסוג הזה) יש תמיד את הסוג זומבי השמן, שממש קשה להרוג והוא איטי ומגושם כזה, ומנגד יש את הזומבי הקטן והמהיר-בצורה-לא-ראליסטית שמת במכה וחצי.

הכל טוב ויפה, אבל תמיד תהיתי מה הרעיון מאחורי זה, מלבד לגוון את המשחק ולהוסיף אתגר. זאת אומרת, מהבחינה הפלאפית, מה ההיגיון?
גם אם אני זומבי נמוך ורזה, זה עדיין לא אומר שאני מהיר.

רעיונות?

אני לא יודע על איזה משחקים בדיוק מדובר ואני גם לא מבין גדול בסוגים ושמות של משחקי מחשב, אבל אני יכול לענות לפי מה שכתבת.
קודם כל, אם אתה זומבי רזה אתה -יותר מהיר- מהזומבי השמן והכבד, אבל בכללי ממה שאני חושב שאתה מדבר עליו אין הרבה צורך בהכרח בהסבר הגיוני במיוחד לכל דבר. אם היו רק זומבים מסוג אחד המשחק היה משעמם, ולכן מוסיפים סוגים שונים. פשוט ככה.
בעיקרון חלק מההיגיון הפנימי של משחקים כאלה הוא שיש זומבים שמנים ואיטיים וזומבים רזים ומהירים- בדיוק כמו שחלק מההיגיון הפנימי של המשחק הוא שיש כזה דבר בכלל זומבים.

ההודעה שלי לא הייתה אמורה להקרא ברצינות

גם כשסרט\משחק\מדיה אחרת מנסים ליצור הסבר כאילו-מדעי לאיך זומבים עובדים, לרוב הם לא לוקחים את זה רחוק מידי. אני לא רואה איך התשובה שלי כל כך לא סבירה (חוץ מזה שהיא שטותית למדי, אבל גם השאלה שטותית למדי)

חזרה