• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שליטים ושדים [שו"ש 15]-גני הצפייה

לאחר ההוראה שגברת עורבני נתנה לי,להתאמן בקסם, לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. יצאתי לטייל בגני המשפחה, ולפתע הבחנתי בשביל נסתר שלא הבחנתי בו בעבר, שביל קטן שהונח בין שיחים אדומי עלים וגדרות ברזל שביניהן נמתחו בדים שהזכירו באופן מפחיד מעט עור אנושי. התקדמתי בשביל, ושלחתי יד אל האקדח הגנטי שאבי נתן לי בירושתו. כשפניתי, ראיתי מחזה מפליא ומשונה. במרכז השביל היה עץ, אדום עלים ועטוף בסרטי העור המשונים, שעל כל ענף שלו נתלה כדור זוהר באור אדום, ומהעץ נמתחו שורשים שהצמיחו את אותם שיחים מוזרים שראיתי בכניסה לשביל. התבוננתי בעץ כמהופנט, במיוחד בענף אחד, שעליו זהר כדור שמשך אותי באופן משונה, וכשהתקרבתי ראיתי שזוהרת בתוכו תמונה, תמונה של אדם הגוחן מעל כדור זוהר, ובתוכו תמונה של אדם גוחן מעל אותו כדור, וכן הלאה וכן הלאה. לפתע הבנתי, שאני מתבונן בעצמי "אז, גילית את הסוד" הסתובבתי בבהלה, וראיתי מאחורי אישה זקנה, לבושה רדיד מאותו עור מוזר, יושבת על הרצפה בשיכול רגליים, בידה כוס של נוזל זהוב "שב, בבקשה. תרגיש בנוח"
התיישבתי בזהירות על הרצפה "מי את, ומה את רוצה ממני? איזה סוד גיליתי? איך הגעת לגני משפחת העורבני?" האישה נחרה בבוז "הגעתי? לא ילד, אני חיה פה, מאז ומתמיד, מטפלת בעץ הצפייה" התבוננתי בעץ לרגע "אז ככה קוראים לעץ הזה. מה הוא בדיוק?"
האישה נאנחה "אם אני אסביר לך את ההיסטוריה של העץ, זה ייקח לי שעות. לכן יש לי דרך יותר פשוטה. להראות לך" היא הרימה את הנוזל הזהוב "שתה מזה, ותראה את כל ההיסטוריה של המקום בשניות ספורות." היססתי. האם אני סומך עליה? איני יודע, ייתכן שהיא מרגלת שנשלחה להרוג אותי, וייתכן שהיא אחת מאחיות השוק בכבודן ובעצמן, אבל בסוף מה שגרם לי להחליט זה דבר אחד. סקרנות, אותו דבר שהוביל את אבי לאורך כל השנים הללו בשוק, וזה מה שיוביל אותי. לקחתי את הכוס מידה של האישה, ולגמתי לגימה ארוכה....

...עולם אחר, עולם בו הכל פשוט יותר, אך פרימטיבי יותר. קבוצת אנשים, שהגיעו מערי זכוכית ופלדה, מתקרבים אל העץ, ואחד מהם נוגע בו...
...אותם אנשים, פחות אחד, עומדים מסביב לקבר. אחרי שכולם הולכים, אחד נשאר, הוא מסתכל מסביב, ולוקח חתיכה מעורו של חברו הקבור...
...האדם שגנב את העור, עייף ומזוקן, מתקרב אל העץ, בידו מחברת רישומים, הוא מניח את פיסת העור על העץ, והעץ מתעורר לחיים, ממלא את האיש בכוח שכמותו לא ראה מעולם...
...אותו אדם, לאחר שקיבל את הכוח, מבין שייתכן שאם האדם הלא נכון יקבל אותו, העולם יהפך. הוא החליט ליצור מקום, מספר מקומות, שתכליתם הסודית היא להגן על העץ, והמרכז שלהם הוא העץ, מזין את המקומות הללו בקסם והתפתחות, וברצפים הגכנטיים של חבר הקבוצה המת...
.. שוק הגנים נוצר והתפתח, גדל וגדל, והאיש ביקש מאישתו לייסד קבוצה, קבוצה שתשמור על העץ. כמתנה אחרונה לאשתו, הוא מחליט להעניק לעץ את הכוח לראות כל אחד וכל דבר בשוק...
...אנשים באים והולכים, משתנים ומשנים, והשוק מורכב יותר מיום ליום. תוכניתו של האיש המת הושלמה. שכבות הגנה עד לאינסוף, שיעטפו את העץ, מעניק הקסם.
[/i
התעוררתי מהחזיונות, מסוחרר לגמרי, וראיתי את האישה מעליי" ייתכן שיהיו לך עוד חזיונות כאלה, עכשיו כשאתה יודע. אז, אתה מוכן להתחיל ללמוד?"

מתנצל ממש שאין חומר למרכזי למשחק (חוץ מהעץ) תחשבו על זה יותר כמו פרק ביינים. באתגר הבא יובהרו כמה דברים

חזרה