• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שליטים ושדים [שו"ש 9] המשוחרר נסיך הביבים

A

Anonymous

Guest
הזימזום בלתי נסבל ומזכיר לי שבכול שניה שעוברת הלחש הארור מושלם ונוטל ממני את חירותי. וזו ההזדמנות האחרונה שלי לזכור את סיפורו של נסיך הביבים.
קיימות אגדות רבות על הנסיך ורבות אף סותורות זו את זו
מה שכן ידוע זה שנסיך יורש עצר לאחת הממלכות ששועבדו לגמרי לאחר שנים רבות בהן היה משועבד הצליח לשבור את כשפי השיעבוד ולברוח
יש שאומרים שהוא שיחרר עמו עבדים רבים
אחרים אומרים שברח לבדו
אגדות אחרות אמרות שהוא היה אל שהעניק לעבדים תקווה
וחסרי התקווה אומרים שהוא פרי מוחם של המשעבדים למען העבדים יקבלו את גורלם

לא משנה מה הנסיך הוא דמות מסתורית בהחלט
ואין סיפור עליו שאין לו סיפור שמנוגד לו

איך הוא משתלב בקמפיין:
#יכול להיות שהדמויות נמכרו לעבדות
#מחתרת מסתורית מבקשת מהם לבצע משימות שמחזקות אגדות מסוימות על נסיך הביבים.
מיהם ולמה חשוב להם כלכך לחזק אגדות כאלה ולא אחרות?
#אציל שוכר את שרותי החבורה כדי לברר מי מתסיס את העבדים שלו

אהלן וברוך הבא לפורום
מה שכתבת זה התחלה מעניינת אבל חסרים עוגנים שיהפכו אותו למעניין יותר. בעקרון זה לא בגלל האורך אלא יותר כי אתה מתמקד האגדות ופחות מי הוא הדב"ש.

קודם כל תודה על ההערות
דבר שני הנסיך שחשבתי עליו הוא יותר מיתוס מכונן בקרב העבדים מאשר דמות
בעיקרון הוא האדם הראשון שהשתחרר בכוחות עצמו מקסם שיעבוד ויסד מחתרת שנאבקת בעבדות בכלל ובכובלים* בפרט
ורבים ממנהיגי מרידות עבדים נוטים לאמץ את הכינוי נסיך הביבים

*קוסמיםם שמתמחים בקסמי שיעבוד

קודם כל, אתה מוזמן לפתוח משתמש בפורום, זה נותן לך לערוך הודעות ועוד דברים נחמדים.

בקשר לדב"ש, היה כדאי לתת רקע יותר מסודר לפני שאתה מתחיל עם נסיך הביבים עצמו - כל הרעיון של קסמי שעבוד, למשל. אחרי שהסברת שבעקרון אי אפשר לשבור אותם, אז הזמן לספר על העבד האגדי שכן שבר אותם. הייתי מוסיף גם הצעות לשילוב נסיך הביבים בהרפתקה על סמך כמה המנחה מחליט שהוא אמיתי.

מה שכן, אני אוהב את זה שלאף אחד אין מושג מה נכון ומה לא ונסיך הביבים הוא יותר סמל של חופש מאשר ישות ממשית.

חזרה