• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שליטים ושדים [שו"ש 4] עורבים נפולים - אחוזת הערפד המתיימר

הרוזן קלוד טארט-טאטן הוקסם מאז נעוריו מעולמם האפל, המיוסר והחושני של הערפדים עליהם קרא ברומנים רומנטיים. משהתבגר, החל להתלבש בבגדים שחורים ולצבוע את פניו בלבן כמו הגיבורים בספריו. ביום הולדתו ה-25 הוא אף הלך לרוקח מפוקפק שחידד את שיניו. אין להתפלא לפיכך, מדוע כשלו כל הנסיונות של הוריו לשדכו לבת אצולה ראויה לשמה בטרם הלכו לעולמם.

לאחר שירש את ההון המשפחתי, החליט קלוד להקים לעצמו אחוזת ערפדים מפוארת, בה יוכל לשבת לו קודר ואפל. לאחוזה בהשראת הרומנים החביבים עליו קרא "בית עורבי הדמים" - בניין בסגנון גותי מרשים, שעוטר בפסלי עורבים מאבן שחורה. אלא שהפסל שקלוד שכר לעצב את העורבים לא היה מוכשר במיוחד, ובמקום להביט מטה בהבעה חורשת רע, העורבים נראו עייפים, מידלדלים - וכשירד גשם המרזבים שבמקוריהם גרמו להם להיראות כאילו הם מקיאים מים מלוכלכים.

האחוזה הפכה למשל ולשנינה, וזכתה לכינוי "עורבים נפולים". גנבים כפריים אף עשו להם אתגר לפרוץ אליה מידי פעם, ולהימלט מקלוד הזועם שרדף אחריהם בגלימה שחורה בעודו משמיע איומים ערפדיים ארכניים. ובחדרו האפל ישב לו קלוד, ישן במיטה בצורת ארון מתים, אוכל ארוחות צבועות בצבע מאכל אדום (שהופק מעיסת גזר שחור וחיפושיות) ומהרהר כמה חבל שאין באמת ערפדים. אם היו ערפדים בעולם, הם היו מצרפים אותו אליהם והוא היה מראה לכולם!

עד שלילה אחד הגיע אליו ערפד אמיתי שזעם על קלוד שביזה את עם הערפדים ותרבותו האצילית ביומרותיו הריקות, אבל כאן כבר מתחילה ההרפתקה...

אני מרגיש כאן ביקורת קלה על מתלהבים מאפלה וemo kids. קלילה. כמעט בלתי מורגשת.

אני סקרן לדעת, מה הערפד החליט לעשות לקלוד? הייתי מצפה שהוא יהרוג אותו, אבל אני מניח שזה פשוט מדי. יטיל עליו משימה, כנראה? הוא בטח לא יהפוך אותו לערפד אם הוא יצליח, אבל אולי הוא איים להפוך אנשים אחרים לערפדים רק בשביל לדכא אותו אם הוא ייכשל.

בשלב הזה אני חושב שהדמויות אמורות להגיע לאחוזת העורבים הנפולים במטרה לגלות מי אחראי לכל מיני פשעים ורציחות של אנשים עשירים והיעלמות כספם כשהסימנים מובילים אל האחוזה.

עד הרגע האחרון לא ברור אם זה הערפד האמיתי שמנצל את האחוזה ואת קלוד למזימותיו השפלות, או שבעצם קלוד תימרון את הערפד האמיתי לנקום את נקמותיו ולארגן לו תקציב לפסלי עורבים נורמליים. למעשה, התשובה האמיתית תהיה בדיוק הדבר השני ממה שהדמויות חשבו במשך ההרפתקה!

חזרה