• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז קוביות זומבי - משחק קוביות חדש בעברית

בעוד כחודשיים צפוי להגיע לארץ משחק קוביות חדש בעברית - Zombie dice, או קוביות זומבי. מדובר במשחק קליל ומהיר שבו אתם משחקים זומבים שמתים לאכול מוחחחחחחח!

המשחק יצא לאור על-ידי ליאם גיימז, חברת משחקים ישראלית חדשה. מחירו יהיה 69 שח. המשחק האנגלי הוא של סטיב ג'קסון גיימז.
rsz_img_20150326_141836.jpg

המשחק בחו"ל עולה 13 דולר ... כפול ארבע ו בתוספת מעמ מגיע לאזור הששים. http://www.sjgames.com/dice/zombiedice/
קוביות משחק זה לא זול. סט של שבע קוביות מו"ד עולה 25 שח, לא? עברו שנים מאז שקניתי...

בפריק זה עולה 30 ש"ח, לפי האתר שלהם - אבל אני משער שזה משתנה כתלות בחנות, סוג הקוביות, גודל וכך הלאה. 10 ש"ח נשמע לי ממש אבל ממש זול לסט קוביות. למען האמת כל דבר פחות מ-20, זה אחלה מחיר לדעתי.

אני חושב שגם באנגלית זה יקר :(
וסט קוביות עולה בין 15 ל-30, תלוי באיכות ובחנות. אבל זה לא הנושא כאן.
בכל מקרה, זומבי דייס זה באמת משחק כיף (ותודה לגאלאן שהכיר לי אותו), אני אקנה אותו כנראה בעיקר כדי לתמוך בתעשייה, כי בשביל סתם משחק להעביר איתו הפסקות אני לא אבזבז 70 ש"ח, אבל אם זה בשביל מטרה נעלה יותר, אני מאמין שזה שוווה את זה.

קוביות זומבי זה לא כל כך הגיוני דקדוקית. קוביות זומבים אולי, אבל המשמעות של קוביות זומבי לא ברורה. זה קוביות של זומבי? זו קוביות שיש על הפאות שלהן זומבי? מה הקשר בין הזומבי לקוביות? זה פשוט... לא אומר לך כלום על המשחק. חוץ מזה שיש בו קוביות. וזומבי. אבל זה לא ככה גם בשאר המשחקים, אז האמת שאני לא יודע מה כל כך מפריע לי פה... פשוט לא נשמע טוב כל כך.

לא אומר לך כלום על המשחק. חוץ מזה שיש בו קוביות. וזומבי.
שיחקת בו פעם? זה באמת כל מה שיש בו. בעיניי השם מצוין - הוא בדיוק באווירה המתאימה של המשחק. קוביות זומבי הוא בהחלט מסוג המשחקים שאתה לא לוקח יותר מידי ברצינות, ו(בעיניי) זאת בהחלט המטרה

גאלאן אמר/ה:
לא אומר לך כלום על המשחק. חוץ מזה שיש בו קוביות. וזומבי.
שיחקת בו פעם? זה באמת כל מה שיש בו. בעיניי השם מצוין - הוא בדיוק באווירה המתאימה של המשחק. קוביות זומבי הוא בהחלט מסוג המשחקים שאתה לא לוקח יותר מידי ברצינות, ו(בעיניי) זאת בהחלט המטרה
האווירה באמת נחמדה מאוד, והשם מתאים מאוד..אבל באנגלית. אני לא יודע למה אבל "קוביות זומבי" פשוט לא נשמע טוב. זה נשמע כמו צמד מילים לא קשורות שהרכיבו ביחד, או דיבור של עולה חדש. אני אישית לעולם לא אגיד קוביות זומבי. אלא רק זומבי דייס.

בשעה טובה המשלוח של קוביות זומבי נחת בארץ הקודש, ובימים אלו ממש המשחק עושה את דרכו לחנויות הספרים והצעצועים ברחבי הארץ - אז כל מי שאוהב לאכול מוווחחח, ומחפש משחק קליל ל 5-10 דקות, קוביות זומבי ממתין!

חזרה