• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

צרות באררהם- ווליום 1. פרק 6- חשבון הנפש

Arrham Times-
10.10.11

בחירות חדשות בפתח!

כעת אושר על ידי העירייה, שבחירות למועצה וראשותה ייערכו בשני לנובמבר.
מול ראש העיר המכהן, מזה ארבע שנים- ג'ורג' סטון עומדים שני מתמודדים, שהכריזו ישר על מועמדתם:
ג'ון צ'נג. בת שישים ואחד, נשואה לג'ק, ואם לשלושה, וסבתא לחמישה. בעלת חנות מתנות בצ'יינה טאון.
"אני מבטיחה לדאוג, גם לאיזורים שמצטלמים פחות יפה." סיכמה בפשטות. לראיון מורחב איתה- עמ' 28.
בנוסף, איש העסקים הנדבן, המצליח, גיבור המלחמה הפופולרי- בן 34 ורווק, למי שמתעניינת- ארנולד בנדיקט הרביעי. "אני מבטיח תקווה, אושר ועושר לעיר שלנו!" הבטיח בהתלהבות. לראיון מורחב עם הנדבן- עמ' 2.
ראש העיר המכהן- ג'ורג' סטון איחל בהצלחה, לכולם והבטיח להתמודד כדי להמשיך את התקדמות העיר לשגשוג.
לראיון מורחב איתו- עמ' 8.

תחקיר! מתחילת השנה, מעל מאה שוטרים פרשו מהמשטרה!

בתחקיר שערכה ג'סיקה מקלאגן, נחשף שלמרות שראש העיר המכהן, ג'ורג' סטון הבטיח בתחילת כהונתו להכפיל את כמות השוטרים בעיר, מאלף חמש מאות לשלושת אלפים שוטרים- בנסיון להתמודד עם האיומים הגוברים על אזרחי העיר. אך הבטחות לחוד, ומציאות לחוד- במשך השנים מעל חמש שוטרים פרשו, או- נפצעו. השנה, מעל מאה נוספים פרשו, בטענות של חשש לחייהם ולחיי משפחותיהם. למעשה, גם מבחינת ציוד, ללא התרומות של ארנולד בנדיקט הרביעי, נראה שהמשטרה הייתה קורסת. להרחבה על המשבר במשטרה- עמ' 12.

ובחדשות הספורט-
....

משבצת ראשונה- מישהו זורק את העיתון לפח.
משבצת שניה- במשרד ממוזג, גבר מסתורי ובלתי מגולח בחליפת עסקים, מסתכל במחשב, שמחובר לקמיעות, כמה מכשירים מסתוריים.

"אביר הלילה" (או עד שיימצא שם מגניב יותר)

19:22-
"ואו. קיוויתי שתשבור שיא היום באיחור." אומרת איימי בהבעה צינית ומיואשת. "רק עשרים ושתיים דקות? זה מאכזב. קבענו לשבע."
היא לבושה יפה הערב, לכבוד דני. שמלת ערב תכולה שמדגישה את עיניה. עומדת, ליד בית הקולנוע, שקבעתם לראות בו ביחד את "אליס בארץ המראות 3D."
משלבת ידיים, כמו שהיא תמיד שהיא עושה, מעיפה קווצת שיער סוררת בנשיפה מהפה.
"אז... מה הסיכוי שתישאר עד סוף הפגישה היום?" שואלת בגבה מורמת. ההקרנה היא ב19:30.

אורנוס ה"שחור"-

סוף סוף ערב. סטו, מתעורר אל תוך אפלת הלילה של אררהם.
וכבר... כבר הוא מריח דם. דם חם, שנשפך באלימות, של מי שנהנה מכך.
בראשו, הנשמות היותר צמאות דם, מתעוררות ברעב לקרב. מריה, אהובתו:"הוא רוצח אותם! הוא רוצח אותם!" צווחת בהיסטריה בראשו.
(אני מניח שאתה הולך לכיוון הדם, בדרך כלשהי- אתה תתאר)

במרחק כקילומטר, בשכונת Souls Valley- למייסדי העיר הייתה בחירת שמות מוזרה.
שכונה של בתים עתיקים, שרובם ריקים, ואחדים מאוכלסים על ידי זקנים מופלגים.
בבית דו קומתי, עם צבע כחול מתקלף, וגג כחול עם גליברק בצורת תרנגול מחליד... הוא מריח את הדם.
ופחד.

ה"חקיין"-
במשרד, הציוד הטכנו-מאגי משתגע. היו עד לפני כמה דקות איתותים ברורים מרחבי העיר לפעילות על טבעית- אבל עכשיו המכשירים השתגעו, ו...צוחקים צחוק פסיכוטי. שממשיך וממשיך.
נוכחות מרושעת הולכת ומקיפה את המקום... רק... מכשיר אחד עוד תקין- גלאי השדים. גלגל העופרת שתלוי מהתקרה מתגלגל ברעש מחריש אוזניים, הגולה המעוטרת מקפצצת בדנדון פעמוני.

"עורב הדמים"-

הערב, הוזמנת על ידי מאו. בעל מסעדה סינית, שהצלת את המסעדה שלו מפירומנים פסיכופטים. הוא הציע לך ארוחת ערב, ומקום לישון בו.
גם לוחמי חרב מסתוריים צריכים מקום לישון ולאכול בו.
אתה נמצא בצ'יינהטאו הצבעונית והמסתורית. אבל... משהו לא מסתורי בכלל קורה מול המסעדה, שכמעט נכנסת אליה.
קבוצה של חמישה גברים סינים קירחים מקועקעים בחליפות, מתקדמת עם אקדחים חשופים עם רצח בעיניים.
הטריאדות. רק הם יעזו ללכת בגלוי, כך עם נשק בצ'יינהטאון- זה האיזור שלהם.
ונראה שהם מתכוונים לחסל מישהו. הם עוצרים מול בניין, ומישהו זורק חתיכת קרע עיתון שעפה אליך.
נראה כמו ראיון- עם אישה בשם ג'ון צ'נג. ומסומן בטוש אדום ציטוט "אני מתחייבת, לפעול בכל כוחי, כדי למגר את שליטת הכנופיות במזרח העיר. במיוחד בסניף של ארגון הפשע הבינ"ל- הטריאדות."
בצ'יינהטאון- אף אחד לא יעז להתעסק עם הטריאדות. האומנם?

דייפרנט(איך כותבים באנגלית?)-

משבר במערב העיר. מטורף עם נשק פרץ למשרדי חברת הביטוח "גובליקס". הוא מחזיק בכ40 בני ערובה, דורש שיתקצבו את הנכות לכאורה של אשתו.
הקפיצו לפחות ארבעים ניידות משטרה לאירוע. השוטרים חסרי אונים- ברגע ששלחו מומחה למשא ומתן, נשמעה יריה מתוך הבניין, והמטורף הכריז במגהפון, שאין שום משא ומתן, וכל נסיון להתקרב לבניין יגרור עונש כלפי בני הערובה.
לימ"מ יקח לפחות חמישים דקות להגיע- וזאת על פי ההבטחות הבלתי אמינות שלהם. הבניין בן 4 קומות, מלא חלונות זכוכית, ויש זוג דלתות כפול בכניסה עם מדרגות.
למרות שאתה רק חוקר, הקפיצו אותך פשוט... כי אין אנשים. האם תמתין לימ"מ?

משבצת מסכמת של העמוד-
גבר נאה בחליפת עסקים, בגבו אל המשרד והמחשב. שיערו אסוף בצמה, מביט בחלון. מביט בעיר שבקרוב תהיה שלו.

כותבים dayfrent אסור לקרוא את של האחרים נכון ?
אתה יכול לכתוב רקעים בבקשה ?
טונן או בכינויו דייפרנט מסתכל על הפושע.. אבל לא מסתכל פיזית אלא מנטלית הוא בוחן את המוח של הרוצח לפרטי פרטים ובודק כיצד אפשר להרגיע אותו לאחר מכן דייפרנט פונה אליו בדברים ואומר לו :
״ אל תעשה דברים שתתחרט עליהם תרגיע את המוח שלך ותן לי לעזור לך אני יעזור לך תצא החוצה אם הידיים למעלה ותכנע אני יעזור לך הכול לטובתך ״

במידה והוא מסכים אז נהדר במידה ולא אז
״ אל תכריח אותי לפגוע בך אני רוצה בטובתך ״
אם הוא עדיין לא מסכים אז
״ אתה הכרחת אותי !! דייפרנט בודק את המוח ומשתק אותו זמנית הוא עולה למעלה במהירות שם הוא קרוב יותר ומשתלט לו על המוח בכוח מוציא אותו החוצה אם הידיים למעלה : אני לא יודע מה נכנס בי בבקשה תעזרו לי !! אם ראש העיר חושב שהוא מביא לשגשוג שיעזור לי ולאשתי אזרחים תמימים שדרדרתם לפשע עזרו לנו לחזור למוטב !!!

שלחתי לך בפרטי הרחבה על הרקע

OUT
אתה יכול לכתוב רקעים בבקשה ?
אני חושב שדווקא לא כדאי שהוא יכתוב את הרקעים, בהתחשב בזה שהדמויות שלנו לא מכירות אחת את השנייה(עדיין)
IN
אל משתיק את כל המכשירים ונשען אחורה בכיסו בהבעה נרגזת ועייפה.
עכשיו אני אצטרך לחזק את הקולטים ששרדו ולבנות ולמקם קולטים במקום אלו שנהרסו, איזה כאב ראש.

לאחר כמה שניות של מחשבה הוא נאנח וקם על רגליו, הוא מוציא סיגריה ומצית כסוף מכיסו, מכניס את הסיגריה לפיו ומדליק אותה. הוא לוקח שאיפה ארוכה, מוציא את הסיגריה מפיו ונושף עשן, כמות העשן שיוצאת מפיו גדולה בהרבה מהכמות האפשרית שבן אדם יכול להחזיק בראותיו, ובכל זאת אל ממשיך לנשוף ולהוציא עשן.
העשן עוטף באיטיות את גופו של אל עד שקווי גופו כבר לא נראים. לאחר מכן העשן מתחיל לעלות, עובד דרך החרכים שבתקרה ומגיע אל הגג הפתוח, שם הוא מתאגד שוב לענן עשן המזכיר בצורתו אדם.
תוך שניות אחדות העשן מתפוגג ומשאיר במקומו את החקיין, אשר מחזיר את הסיגריה לפיו וסורק את השמיים והאזור, מחפש אחר הנוכחות השדית.

״א- איימי, אני... אה...״ הוא מביט בה במבט עצוב.
״מצטער. לא ממש... שמתי לב לשעון, ו... התעוררתי מאוחר...״ הוא נראה אשם. מעביר יד בשיערו השחרחר ופורע אותו קצת.
שיערו בדרך כלל פרוע למחצה, אך כעת בתוספת השקים מתחת לעיניים הוא נראה אפילו מעט סהרורי.
הוא מנער את ראשו, מחייך את חיוכו המקסים והנוצץ, והשקים נעלמים.
״אני אפצה אותך, אני מבטיח!
מה דעתך על ארוחת ערב זוגית, רומנטית, ב... בואי נגיד... בולוניה?
מיד אחרי הסרט?״ הוא לבוש במכנס כמס פשוט בצבע ירוק ובחולצת כפתורים כחולה כהה ארוכה.
{הערה לעצמי, להכניס לחליפה מערכת דיאודורנט וטבליות קפה.} הוא מחייך את חיוכו המקסים, רוכן קדימה לכיוונה... ונושק ללחיה.
למרות הכל, היא עדיין חשובה לו.
{אולי לילה אחד בלי?
הפעם?}
ידו נעה בעצבנות על הביפר שלו ושל אחיו. שוקלת לרגע... לנתקו.

IN
דם חם,שנים הוא התאמן על זה, אבל דחפים בסיסיים לא עוצרים.
הוא מתקרב לדם, החושים אומרים שזה קרוב, ולפתע, כאב ראש פתאומי, כנראה אהובתו צורחת
הוא מתקרב לבית ורואה את התרנגול המחליד, עיצוב מוזר, הוא חושב
הוא מקשיב מעבר לדלת, אחרי מעל 2,000 שנה של חיים לא פותחים דלתות סתם מכול צרחה ששומעים
OUT
מה זה ווליום?

החקיין-
נוכחות שדית קרובה, חוסמת תחושה של כל כוח אחר. הנה... מתגשם מולו, מרחף גמדון אדום מכוער ומקורנן עם כנפיים- אימפ. "הי הי הי..." הוא מצחקק. "נשמה שלך, מריחה טעים!" מלקק את ניביו בלשון ענקית. אין סיכוי, שהאימפ הוא הגורם היחיד לתחושת הנוכחות שדים.
דייפרנט -
קוראים לו ג'ורג' מנדלי. נראה שיש לו מספר בעיות ריכוז, וכמה בעיות נפשיות שהיו בהתחלה קלות. כל חייו התכחש והסתיר את הבעיות, ומעולם לא פנה לייעוץ או טיפול מקצועי. באשתו פגע בתאונה מטופשת.להחריד- היא חיכתה לו בחניה, והוא לא שם לב אליה כי הסתכל ביונה.
כן. פשוט ככה.
ועכשיו, כשכשמעט סיים לאסוף את כל המסמכים-איבד אותם. ובלי המסמכים, לא היו מוכנים לשמוע אותו בביטוח.
האשמה, שפשוט שרפה את נשמתו דחפה אוצו לפעולה קיצונית- הוא לא יכול לחזור הביתה, בלי שידאג לאשתו, שהוא בעצמו פגע בה! אשתו מסתבר, היתה אישה שקיבלה אותו עם כל המורכבות שבו- דבר שהגביר את האשמה עשרות מונים. הוא לא מאמין לך, הוא חושב. "אצם כולכם שקרנים! כולכם!"
אורנוס השחור-
הוא שומע, שישה אנשים... אחד מהם מריח מטירוף, צימאון לדם ודם. אישה אחת גוססת, כי ידה נכרתה. לפי הזעקות, נראה שהם כולם בסלון של הבית, כשהם אינם מסוגלים להתנגד מסיבה כלשהי, והוא מתעלל באישה. לפי הזעקות, אלו בני משפחת האישה. מה עכשיו? הזעקות בראש מתגברות.
אביר הלילה
היא נאנחת. "איך אני יכולה לעמוד מול החיוך הזה? בסדר." מחייכת בתקווה, הולכת לצידו לתוך הקולנוע. היא
מתעקשת לשלם על הקולה והפופקורן, ולאחר כמה פרסומות הסרט מתחיל. פלא טכנולוגי, שכבר עייף רבים מהצופים- אבל היא נותרה נלהבת. ויתכן, שבגלל החברה. לאחר כחמש דקות-צלצול.

לא. לא, לא, לא, לא, לא. לאלאלאלאלאלא! המחשבות רצו במוחו.
״אני קופץ שנייה לשירותים, ספרי לי מה קרה אחר כך.״ נושק לשפתיה בזריזות, וממהר לצאת במבט אשם.
״חסר לך שזה פחות רציני מפלישת חייזרים!
זה הדייט הרביעי ברציפות שאתה הורס לי!״ הוא נוהם בתקיפות לטלפון בשנייה שיוצא מהאולם.
כבר בדרך לשירותים להחליף בגדים.

החקיין מעיף מבט נרגז באימפ "אין לי זמן ליצורים כמוך".
הוא מניף את ידו בתנועת תפיסה והאימפ מוצא את עצמו לכוד ביד גדולה העשויה מאוויר דחוס. החקיין מהדק את ידו-וכך גם יד האוויר. לאחר מכן החקיין פותח את אצבעותיו ונותן לשאריות האימפ ליפול לריצפה.
החקיין ניגש לקצה הגג, מחפש סימנים לשדים האחרים.

IN
אורנוס שמע אותם, 'שישה, זה יהיה קשה', הוא שולף ניבים, הוא מציץ באנשים דרך הדלת, הוא רואה אותם ומסתכל באדם המטורף, האדם צוחק ברשעות והאישה ללא היד נראית כעומדת למות.
'למה הם לא עושים דבר, מה יש למטורף הזה, הכול יענה, אבל צריך להיזהר' חושב אורנוס.
העיניים של האישה מעלות בו זיכרונות לגבי אהובתו, אולי אנשים היו בוכים, אבל ערפדים לא בוכים, רוב הערפדים לא חשים בכלל עצב...
אין זה זמן לזיכרונות, הוא מתנגד לעצמו, ומתכונן לקרב הצפוי.
OUT
האנשים האלה עוזרים למטורף?
מה הם חוקי הקרב?

דרגוניין
אוקי דייפרנט פונה אליו אומר לו טלפטית ״ גם אני סבלתי מרגשות אשמה גם בגללי הקרובים לי נפגעו ,רק שאצלי הפגיעה הייתה מוות ולא נכות ״ במילים אלו שולח לו טונן את הזיכרון שלו נכנס הביתה בכאב ורואה את החדר הפולנית גופותיהם של משפחתו על הרצפה ״ אבל אני התגברתי והחלטתי לעשות משהו בנוגע לזה ולהפוך את העולם לטוב יותר בעקבות הפגיעה שלי כמו מין פיצוי ... תהיה כמוני ותתגבר ותעזור , לאחרים ויותר מכל לעצמך
Out
חוץ מהנאום חוצב הלהבות הזה :) אני מסה לבדוק היכן הבעיה הנפשית / מנטלית שלו ולטפל בה אם תוכניות א׳ וב׳ לא יעבדו אז אני אפנה לתוכנית ג׳

יכול להיות שיהיו לי בעיות באינטרנט עד יום שני ולכן אני לא יגיב אז תודיע בבקשה לשחקני עידנים חולפים במידה ויהיה איזה יום שאני לא מגיב שזו הסיבה

OUT- מישהו יודע מה קרה לשחקן החמישי?
חוקי הקרב?
ארמממ... תיאוריים בעיקר למען האמת, מה שכמובן גורם בסופו של דבר לרודנות שלי... אבל ככה זה חופשיטה. יש יתרונות ויש חסרונות.
אני חושב שהיתרונות גוברים בפורום.
IN-
"אביר הלילה"-
"אביר הלילה"-
אחרי שיחה קצרה בטלפון, ומיקום האירוע, אתה עולה לאופנוע.
כשאתה מגיע, בזוית עינך, אתה רואה טלויזיה שמשדרת חדשות, כשהשעה 19:51. אולי... אם תסיים מהר תוכל לחזור לפני שאיימי תתיאש?
נראה שאף אחד לא נהרג. אבל... ארבע ניידות משטרה ריקות, כשהאנשים שמחוץ לניידות מכוסחים מאוד למראה. הגבר החסין למראה, נוהם בזעם רץ חזרה אל תוך הדירה שלו. "ואל תחזרו לפה, בחיים!" נובח.
19:52...

החקיין-
האימפ מושמד בקלות, אך האנרגיה עדיין פה. עוברות דקות ארוכות של שקט מחריד שלווה.
אתה שומע סדרת פיצוצים מהדירה שלך- המכשירים שלך מתפוצצים, מ...כמות ועוצמת האנרגיה השטנית. זו היתה מלכודת! עכשיו מופיעים על הגג, עשרים אימפים שמתעופפים לעברך בצחקוקים, אפופים בלהבות. משהו נחוש להרוס את המשרד שלך, ולהשאיר אותך מחוץ למשרד כמה זמן שרק אפשר!

אורנוס השחור-

תמונת מצב- סלון אפל ומוזר, מיושן, כשכל הרהיטים בו מתפרקים. במרכז הסלון, על שטיח אכול עש, עומד גבר גיבן, עם מסיכת הוקי, ומסור חשמלי, מנסר אישה באמצע חיה, בצרחות ציחקוק. נער מגובן דומה, במסיכת הוקי זהה מחזיק במקל בייסבול מפלדה, מחפה על גבו.
גבר מקריח בשנות החמישים תלוי במהופך מהנברשת, בוכה בזוועה. ילד אחד צלוב לקיר, ו...איפה עוד ילד?
הם נראים כתיירים. לנער ולמגובן עם מסיכות ההוקי, חולצה עם כתובת I LOVE ARRHAM!
הם עוד לא שמו לב אליך.

דייפרנט-

"כבר הלכתי רחוק מדי! אני רק רוצה שלאשתי יהי טוב! אין לי משהו יותר טוב לעשות!" הוא כמעט יורה בהיסטריה, מעורער.
בבירור מעמיק וחפירה בזכרונותיו- הבעיות שלו לא כל כך עמוקות, כמו מה שעשו ממנו-
נראה שסבל מאוטיזם קל, וקשיי ריכוז. אך במשפחתו הנוקשה זה נופח למימדים כאלה שגרמו לו להאמין שהוא חולה נפש חסר תקנה.
"זה או ניצחון או כלא! אין לי ברירה!" את זה הוא כבר צורח בקול.

"פתח שעון." הוא קורא אל תוך הקסדה שלו, שנראית... כמו קסדת אופנוען שחורה, באופן מאוד עלוב.
הוא עוצר את האופנוע בחריקה, יורד ממנו, הגלימה השחורה נפרסת בבת אחת כאילו משום מקום (מתקן שהחביא בתחתית הצווארון. הוא אישית מאוד גאה בו.)
"עצור, בשם ה... חוק!" הוא מכריז, מניח רגל אחת על מכסה המנוע של הניידת, מנסה לעמוד בפוזה מרשימה.
"למה אתה תוקף את האנשים האלה?
מה הם עשו לך?" שואל בקול סמכותי, ומעובה, מאחורי הקסדה.
בגדיו שחורים לחלוטין, ונראים כמו חליפת גומי "מקושקשת" וצמודה על גוף אנטומי מושלם. שריריו לא בולטים, פשוט מודגשים.
"אל תעשה את זה לקשה יותר ממה שזה כבר הפך להיות!" הוא זורק לאוויר משפטי גיבורים נדושים, נראה שהוא שוקע בתוך סוג של תדמית שהוא צריך לשמר.
סוג של סטריאוטיפ גיבורי כלשהו שהוא נכנס לנעליו.

IN
אורנוס מעוות את פניו, 'גועל של אנשים' הוא חושב לעצמו.
הוא לוקח כיסא מתפרק ורקוב בידו, מתפרץ לסלון וזורק את הכיסא על הגבר הלבוש במסכת הוקי עם מחבט הבייסבול.
"איך קוראים לך?" אורנוס צועק בעודו מפלח כיסא שמפריד שבינו לבין האנשים.
כול האנשים מפנים את מבטם אליו ואורנוס מריח את הפנים המגואלות מדם של התייר עם המסור החשמלי

לקח לי שנה שלמה לבנות את כל המקלטים האלה!
חמישה כדורי ברק קטנים מתחילים להיווצר בקצות אצבעותיו הימניות של החקיין, הוא מניף את ידו לעבר האימפים וחמשת הברקים נורים לעברם. לאחר מכן החקיין מתחיל לשקוע ברצפת הגג, יורד במהירות דרך הבניין עד שהוא מגייע למשרדו.
OUT
אל לא נשאר לראות את השפעת הברקים, אבל בעיקרון זה קסם שמשתמש בכוח החיים של היריב כנגדו, כאשר ברק פוגע באויב הוא שואב מהאויב אנרגיה שמנוצלת ליצירת 2 ברקים שבוקעים מגופו לעבר מקור החיים הקרוב ביותר. מכך תוך זמן קצר ברק אחד יכול להפוך לעשרות, תלוי במספר האויבים ובכוחם.
האנרגיה שבגופם של אויבים חזקים יותר תמנע מהקסם החלש הזה לשאוב אנרגיה ולמעשה תבטל אותו. למרבה המזל האימפים הם יצורים די חלשים, כך שגם אם הקסם לא יחסל אותם הוא ינטרל אותם כך שם לא יוכלו לגרום נזק

in
צ'ארלס מהסס אם לשלוף את החרב, שומע את הקול בראשו, אבל הוא לא ניכנע לתאוות הדמים, והלך במהירות (אבל לא רץ) אל המקום שבו הטריאדות עצרו, צ'ארלס ראה שהם מדברים על מישהו-או שהם איימו עליו? אבל זה כברר לא משנה.
ורגע אחרי, הוא כבר לא היה צ'ארלס, הוא היה עורב הדמים, נשמתו ורוח החרב הפכו לאחד, וגופו והחרב פעלו בתאום מושלם, תוך שבריר שניה, החרב הפכה לשוט ופגעה בגב של אחד מהטריאדות, שואבת ממנו את הדם, ואז הגופה- או מה שנשאר ממנה מוטחת על טריאדה אחר, מעיפה אותו על קיר, עורב מחזיר את החרב, יורה שלושה להבים על הטריאדות הנותרים, רץ אליהם ומחסל את כולם.
רק אחריו שעורב רואה שכול הטריאדות מתו, צ'ארלס חוזר, נפרד מרוח החרב, צ'ארלס, עדיין במצב תאוות-הדם, מסתכל על האדם איתו הם דיברו-או שהם איימו עליו?
out
לחרב- טופר השטן (satan claw) יש עוד שתי כוחות משניים: מצב תאוות הדם (blood lust mode)- המצב שבו צ'ארלס נמצא שהוא שולף את החרב,במצב הזה צ'ארלס מכוסה בדם, שמשמש כשיריון, והוא מגיב ופועל הרבה יותר מהר, בנוסף, המצב הזה גם מאיץ את הריפוי הטבעי שלו. הכוח השני-גנבת הדם, הוא שהחרב שואבת דם מכול אדם שנוגע בה, אפילו הם הוא לובש כפפות, הדרך היחידה לקחת אותה, היא להשתמש בצבת או במכשיר דומה (ככה הגנב שאב מצ'ארלס את הדם שלו בסיפור רקע)

אביר לילה-

הוא מביט בך, רק נהיה עצבני יותר. "גם אתה רוצה לחטוף? הא?!" שואג בזעם בועט במרצפת רופפת מעיף לעברך במהירות מפחידה.
"מנסים לעקל לי את הדירה, אחרי שכבר עיקלתם לי את הרכב והטלויזיה! תמותו! לא מצליח למצוא עבודה! אז תעזבו אותי!" שואג בזעם ונותן אגרוף לקיר. הוא נוהם בתסכול, יורה צרור באוויר. "אני מציע גם לך לעזוב אותי בשקט!"
19:53...

אורנוס השחור-

בתגובה מהירה, ודי מרשימה לבן תמותה, הוא מרסק את הכיסא במכת אלת ביסבול. "אני הולם." אומר בציחקוק היסטרי. המטורף עם המסור חשמלי, מפסיק לנסר את האישה. "ואני מבתר." שניהם פונים אליך. "ומי אתה לעזאזל?"

החקיין-

סביר להניח שהאימפ מת בצווחה.
כשאתה יורד למשרד, אתה רואה... שכמאה אימפים מחבלים לך בציוד. אבל אימפים בדרך כלל, לא יתאגדו בקבוצות על דעת עצמם... ולמה שיהיה אכפת להם מהציוד שלך?
לפני שעולה בדעתך להשתמש בלחש, מופיעה דמות מצחקקת, אפופה בלהבות. דמוי אדם אדום ובוער. קרניים משוכות לאחור מעל ראשו, זקן צרפתי לפניו הכמעט אנושיות, וגלימות סגולות עם רונות מוזרות.
"בן תמותה... חצוף." אומר בחיוך של שיניים מחודדות, מה שנראה כצעיר באצולת הגיהנום. את אמירתו הוא מגבה בשליפת חרב מעוקלת ומשוננת, אפופת להבות ומעוטרת רונות. "מילא שאתה מתעסק, עם מה שמעליך- אתה מערבב את זה עם התועבות המודרניות האלה?" מפוצץ בנקישת טפרים את אחד המחשבים.
האימפים עוצרים ממלאכת ההרס, מוכנים לתקוף. "לא. הוא שלי." הוא אומר להם בחיוך... חתולי כמעט.
הוא מכוון את החרב אליך. "יש לי תוכניות עבור העיר הזו, בנו של אדם וחווה." אומר בלחש. "ואני רוצה לוודא שלא יהיו לי הפרעות." הוא מסתער אליך, נראה כהבזק בוער בכוונה לחתוך אותך לשניים, בחרבו הארורה.

עורב הדמים-

מהצד- זה נראה כפרץ אלימות מטורף ולא אנושי. הטריאדות ידועים כפושעים קשוחים למדי, ותוך פחות מדקה הטריאדות האדירים מוטלים חסרי חיים, ומבותרים על המדרכה מול חנות המתנות הקטנה.
חיוורת ורועדת, עומדת בפתח החנות, אישה סינית למראה, כבת שישים. לבושה במעיל ארוך, שיערה אסוף בפקעת, ועיניה מוסווים במשקפיים רבועות גדולות. האישה הקטנה, מתנשמת בכבדות, ידה על ליבה. "אני... מודה לך." היא נראית כמו האישה מהראיון. "חשבתי שאני אמות לפני שאספיק לכתוב צוואה."

IN
"מה בשם הדם?!" לוחש אורנוס בעודו מתרחק מספר צעדים משני האנשים המפחידים, אין סיכוי שהוא מתקרב אליהם, לפחות לא שהם ביתרון כזה, "אני אורנוס השחור, אבל כנראה שאני אפגע בראש שלכם כול כך חזק שתשכחו את זה" מגחך אורנוס העודו מתכנן תוכנית בשניות, הוא מסתכל על עששית על שידה לידו ותפס אותה בעודו מחייך חיוך קטנטן על התוכנית שלו.
אורנוס זרק את העששית במהירות לכיוון המנורה, הוא ידע שרוב הסיכויים שהולם ייפרק את העששית, מחשש לעצמו ולמבתר, אבל אם הם מספיק שחצנים, העששית תפגע במטרה בעוד הולם צוחק על כישורי הזריקה "הגרועים" שלו.
העששית פילחה את האוויר ואורנוס נעץ מבט מקפיא דם במבתר, הוא יכל להישבע בכך שמבתר עצר לשנייה מרוב פחד, אבל יכול להיות שהוא סתם הסתכל על המבט המוזר שלו, 'מטורפים...
OUT
כשהדמויות שלנו ייפגשו אפשר לקרוא את הספוילרים של הדמות האחרת? (אני יודע שזו שאלה לטווח רחוק אבל מילא)

חזרה