• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ משחק - בראשית התרבות [חופשיטה, פנטזיה, ניהול]

spaghettielf גור
"אנחנו חייבים להרוג את כולם שלא אחד ימלט וידביק במחלה הזו את כל שבדרכו" אומר זארח תוך כדי לחימה
[dice seed=44355 secure=ca9a0ec0_0]2d6+1[/dice]

לאמה וגור
out
יחידה צבאית בלורינן נקראית לורנדה, מ' היא אות נדירה מאוד בשפת השבט
in
האיחוד בין אנשי אניטור לפרשי התיגבור עזר מאוד, נראה שלמנהיג התגבורת יש חרב שזוהרת בכחול, הוא מניף אותה בעוצמה בעודו מוביל את חייליו ורומס כל גופה שבדרכו, הפרש המוביל עצמו מסתער על גופת הענק
רמיסה בלחימה [dice seed=8766 secure=c5fccb97_0]2d6+1[/dice](אני לא מקבל בונוסים על צבא רכוב/תגבורת?)
לחימה נגד הענק עצמו- [dice seed=39444 secure=f45b70a5_1]2d6+1[/dice]

spaghettielf גור
זארח רץ ומנסה לחתוך את רגליו של המיפלצת
[dice seed=44853 secure=73956181_0]2d6+1[/dice]
גור
בגלל שהקרבתי לאלים 25 אוכל מגיע לי פלוס ללחימה או שהתיגבורת מגיעה מהר יותר או איך זה משפיע (התיגבורת היא 10 טווח רחוק, 5 סיירים, 50 חיילים רגלים ופרש אחד בשם נאחאר)

גור ולאמה
"גרייס! איזו הפתעה נעימה" אניטור מסתער לעבר הענק, והפרש שמזוהה כגרייס משלב כוחות במתקפה נגד הענק, בעוד הפרשים והלוחמים הרגלים רומסים את הגופות שנותרו
לחימת פרשים- [dice seed=15803 secure=fcb80ea7_0]2d6+4[/dice]
אניטור וגרייס- [dice seed=34193 secure=d1b5d9ed_1]2d6+1[/dice]

spaghettielf llamacake
OUT
וואו
IN
הפרשים רומסים את כול הגופות גרייס מסתכל על הפיציה של אניטור הם חותכים את הענק לחצי
נשמעים תופים וחצים עפים על הענק זארח ידע שאלה החברה שלו

גור ולאמה
out
*פציעה
in
הפרש שמזוהה כגרייס יורד מהסוס שלו, החרב שלו באמת זוהרת בכחול, כאילו היא קסומה, אניטור מסתכל על זארח, "זהו גרייס, חצי האלף האמיץ ביותר שפגשתי מעודי, הוא ידוע גם בתור הקוסם הרכוב, עקב כך שהוא מתעל את קסמו דרך חרבו כשהוא נלחם בעודו רכוב"

spaghettielf גור
"מעוד מרשים, אלה התגבורת שלי, למרות שהיו יכולים להגיע יותר מוקדם" אומר זארח.
אורק בעל שיריון נוצץ רכוב על קרנף ענק מסתער על הענק וחותך אותו עם שתי חרבותיו.
"וזה נאחאר, אחד הלוחמים המדהימים ביותר שראיתי"
לחימה של נאחאר- [dice seed=45435 secure=a4bdcab5_0]2d6+4[/dice]
(מה ליזרוק על ההסתערות של הקרנף?)

spaghettielf llamacake
הקרב נגמר. אך הפציעה של אניטור תשאיר צלקת לאורך זמן הוא מתחיל לחשוש שלא יוכל להילחם יותר {שכול אחד יכתוב אגדה קצרה על היום הזה}

גור
(זה מה שיספרו בשבט אחרי שהם יחזרו) אניטור נלחם בגבורה אל מול הגופות, לצידו הלוחם האדיר זארח, כשהם כמעט איבדו תקווה, לאחר שאניטור הרג בעצמו 30 גופות וכל אחד מחייליו הרג 10, גרייס הגיע עם יחידת עילית שמחצה את הגופות, ואניטור וגרייס הרגו תוך רגע את גופת הענק, במכה אחת לכל אחד

spaghettielf גור
"אני בהחלט חושב שנהיה חברים, השבט שלי ושלך, למה שאני לא אשלח אתך סייר כדי שידע את הדרך מהשבט שלי לשלך, אני בטוח שנצתרך את זה, שניינו" אומר זארח בחזרה

לאמה וגור
"יהיה לנו לכבוד לארח את אחד מסיירך, אנו נבוא לחתום על הברית לאחר שנסיים את החגיגות ,לנו על הנצחון, היה שלום"
אניטרוס והלוחמים שלו עולים על הסוסים, והסייר מצטרף אליהם, והם יוצאים בחזרה אל השבט
גור
ברגע שהם חוזרים אל השבט מתקיימות חגיגות גדולות, והוכרז שיהיה משתה ענק, אניטור הולך אל הכוהנים כדי שיטפלו בפצעיו
8

גור
האגדה: זארח האגדי נשלח עם שני חיילים בלבד לשבט שורץ מוות חי, מהר מאוד הם חיסלו את כל השבט המקולל יחד עם עמיתו משבט לורנין 'אניטור הגדול' היה שמו, והאחווה הזאת קרבה את שני השבטים להרמוניה ושלווה יחד

חזרה