• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מוות עגום - עץ משחק

העמים החופשיים-
In
"הם באמת יכולים לעלות בקרוב, נחליט מה נעשה איתן אחר כך" אומר אדראן בחשש, ומוציא חתיכת חבל. הוא מסמן לשאר לצפות קדימה בזמן הוא קושר את הגופות גב אל גב. למקרה שהם יקומו, שלא יהווה סיכון. "יש כאן מג..." הוא ממלמל.

רוי
"כן, אבל יכוללללל להיות שהטבחית תירק במנה הבאה שלך. אתה יודע, הסיכונים של העבודה. ניסיתי להקריב את חיי למענך, אבל היא הייתה מהירה מידי ומפחידה מידי. לא היה שום דבר שיכולתי לעשות" הוא מושיט את התליון לבולרוט "הא, ויש קבוצת חיילים זועמים בספינה. אבל לא הייתי דואג בנוגע לזה, הם כנראה יודעים שזה אני אבל הם לא יכולים להוכיח. ואני די בטוח שאני יכול לקחת אותם בקרב. כלומר, אם אלרניר יעזור"

עמים חופשיים -

IN
"אל תהיה בטוח" אומר אילת'רין. "יש שמועות שלאנאראק יש אלופי מוות ולוחמים אל-מתים עם כוחות מאגיים. אי אפשר לדעת בוודאות שזה מג" הוא נראה לא מרוצה מהקשירה של ארדאן, אך שותק לגבי זה.

ממלכה (גאלאן) -

IN
"חביב מצידך להודיע. למרות שאני הייתי מקריב את חיי למענך בכל עת, אז כפיות הטובה לא באה בחשבון" הוא עונה ונוגע בתליון. לאחר שהוא חש אותו כמה שניות, הוא מחייך. "הוא ריק מקסם" בולרוט צוחק, ולאחר רגע עוצר. "סתם, לא. יש בו מעט קסם - נראית כמו עבודה של מג מתלמד. בן אנוש, ללא ספק. מזהים את המרכיבים שהוא השתמש בהם" הוא מחזיק את התליון. "במקומך הייתי שוטף ידיים. תודה על המתנה" הוא מקפיץ את התליון בידו.

ממלכה (גאלאן) -

IN
"ממתי אכפת לי מדעתו של הילמאר?" הוא שואל, אך זורק אל סיד את השרשת. "זה ישתדל להגן עליך מהטעויות שלך בקרב" הוא מסביר בקצרה. "תבחן ותבין".

META
Steadfast Amulet
תליון עמידה קרבית

הקסמה: +2 לכל ההצלות
כוח: יומי, הפרעה מיידית. כשאתה המום או נטוע במקומך אתה מבצע זריקת הצלה כנגד ההשפעה. בכישלון הכוח של התליון לא מנוצל.

העמים החופשיים-
In
"אני גם לא אוהב את זה" הוא לוחש לאילת'רין "אבל אנחנו לא יכולים להסתכן בזה שהם יקומו עלינו. צריכים להיזהר, עם כול מה שנדרש."
הוא מסמן להתקדם. הם התעכבו כאן מספיק.

אלרניר מחייך
"אף מילה.
אני צריך לסיים את ההכנות שלי למסע, אני בטוח שיזדמן לנו לדבר שוב בקרוב."
אלרניר יוצא מחדרו של הלמיר ועולה אל הסיפון.

העמים החופשיים-
In
אדראן מסמן ימינה. המסדרון הימני יותר רחב, ולכן יכולים להיות שם יותר אויבים. ועדיף שהם יפגשו עם הקבוצות הגדולות של האויבים לפני שהם מותשים מאלמתים אחרים אותם הם יפגשו. בכול מקרה, הוא מחכה קודם שת'ונד יזיז את המנורה שלו, שהם יראו את דרכם.

אדראן חושב שזה מפתיע שלכוהן לאל המוות יש כול כך הרבה יכולות שמפיצות אור, הוא תמיד חשב על המוות חשוך יותר.

ממלכה -

IN
סיד נכנס לחדר שלהם, אלרניר בדיוק מתיישב על המיטה. מרחוק, כמו רעם מתגלגל, נשמעות צעקות נזעמות של אדם אחד, אך הן מתרחקות.

עמים חופשיים -

IN
הם פונים ימינה אל תוך המסדרון הרחב, שנקטע כמעט מיד במסדרון דק וארוך. באמצע המסדרון, דלת שבורה לשתיים מברכת אותם לחדר קטן שנראה כמו חצי משמר - החדר בנוי בצורת חץ הפונה אל היציאה, ושני ראשים של אלפים נחים כאן, עיני אחד מהן בוהקות לפתע באור לבן.
"מי מעז להיכנס לממלכתי?" הראש שואל באימה. אילת'רין נסוג אחורה, רוגאר שולף את הגרזן ונוהם "תועבה מסריחה, אני אחסל אותך...." הוא ממלמל.
"חילול הקודש" אומרת מארי. "מי אתה?" היא כמעט צועקת עליו.
"מי אתם, שנכנסים ככה למצודתי?" הראש אומר בחזרה, האור הכחול של העיניים משתנה אט-אט לאדום.

עמים חופשיים -

IN
"אני הונדו" הוא אומר, עיניו משתנות במהרה לכחול שוב. "מלך המכרות האבודים, שליט האדמות הכבושות, הגמד בן האלמוות. ומי אתם, שמבקשים לפלוש לממלכתי?" הוא שואל בעניין.

העמים החופשיים-
In
"אנחנו שליחים בשם שלושת העמים- האלפים, הגמדים ובני האדם- שבאנו לטהר את המכרה הזה מהרוע שנמצא בו." אומר אדראן, ניצב ראשון מול רנגוף במבט בטוח בעצמו. הוא מתלבט אם זה היה נכון להכניס את מארי כנציגה של בני האדם, אבל הוא מניח שזה בסדר.

עמים חופשיים -

IN
הוא שם לב בזווית העין שמארי נראית מרוצה ממה שהוא אמר, מוחמאת אפילו.
"אצילי" מציין ראש האלף. "אם לגוף הזה היו ידיים, הייתי מורא לו למחוא בהן. תאמר לי, אביר קדוש, אתה חושב שאתם הראשונים שנכנסים לכאן? הרגתי את כולם, ואני אהרוג עוד. כדאי לכם לברוח כל עוד אתם יכולים".

העמים החופשיים-
In
"ומדוע שתעשה את זה? אנחנו לא כאן בשביל להילחם בך. אנחנו כאן בשביל להילחם ביצירים של התועבה." אומר אדראן, שומר על הביטחון שלו. הוא רוצה להיראות בטוח בעצמו כמה שיותר כול עוד השיחה הזו ממשיכה.

עמים חופשיים -

IN
"מעליב" הראש מציין. "אבל נכון. אני משרת את אנאראק. צעדתי כל הדרך מארת'רק עד לכאן".
"היית בארת'רק?!" שואל רוגאר בכעס, ממשיך קדימה.
"הייתי, ראיתי, חיסלתי" מציין הראש. "ו-" הוא נקטע בבעיטה של רוגאר בראש, ובגרזן שלו שחוצה אותו לשתיים. "ממזר מזדיין!" הוא צועק.
הראש השני קם לחיים, עיניו משתנות לאדום. "אולי כדאי שתנסה את זה שוב" הוא מציין.

חזרה