• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נארוטו - "משמרי הסוד" עץ משחק (4\6)(יש מקום!)

סטטוס
נעול לתגובות.
XxrashxX אמר/ה:
אראשי הייג'י/סנג'ו
אתה מתעורר, רק פותח את עייניך ויודע ישר, היום זה היום בו תהפוך לנינג'ה אמיתי של הכפר, מהנינג'ות הראשונות של הכפר, זה הזמן שלך להוכיח את עצמך, לא עזבת את כפר הסוד כבר שנתיים והוא כבר התחיל להרגיש לך כמו ביתך החדש אבל אתה זוכר ולא שוכח את אשר קרה בלילה ההוא, זה מחדיר בך מוטבציה, אתה יודע מה אתה צריך לעשות. היום זהו יום המבחנים השעה 8 בבוקר ב8 וחצי אתה צריך להיות כבר באקדמיה.

אראשי מתעורר באיטיות. לפני שבוע נפטרה אימו, וזה עדיין השפיע על איך שהוא התנהג. מיד אחרי שהוא קם הוא הולך למראה שבחדרו ומוציא דיו ועט, ומצייר מחדש את הקעקוע על מצחו. מהמגילות שניצלו באותו הלילה ומהמידע ששוחזר ע"י אימו הוא ידע שהקעקוע שייך לאחת הטכניקות החזקות ביותר שסבתא-רבא שלו, טסונאדה, פיתחה. כל בוקר הוא צייר את הקעקוע על-מנת להבליט את השייכות שלו אליה, וכל פעם שראה את הקעקוע בראי זה נתן לו נחישות וכוח-רצון, אך עם חלוף הזמן המנהג הפך לסתם הרגל. אראשי נכנס למטבח ולקח את ארוחת הבוקר שאחותו הכינה לו. כשהוא רואה אותה, הוא אומר בשקט: "אני הולך לאקדמיה, אשאיר לך את העבודה במרפאה. אנסה לחזור מהר."
אראשי יוצא באיטיות לעבר האקדמיה, ועוד מספיק לקחת פנייה לא נכונה. במזל הוא מצליח להגיע לפני הזמן לתחילת המבחן, כ-3 דקות לפני.

XxrashxX אמר/ה:
כולם: Oog:(נא לצטט את התגובה שלי מעכשיו תודה :)
וגם אני מקווה שאתם לא חושבים שזה משחק של תגובה ביום, אם כן אשמח שתגידו לי בפרטי..

הארו הושיגאקי
oog: תגובה מעולה התרשמתי מאד :)
ig
:אתה מתקדם בזמן שאתה אוכל את הצ'יפס שלך לכיוון האקדמיה, קולות הלעיסה שלך נשמעים לכל עבר ומראים שבאמת לא אכפת לך מאף אחד עכשיו. לפנייך אתה רואה ילדים בגיל שלך בערך וטיפה יותר גדולים גם הם בדרכם לכיוון האקדמיה, נראה שאף אחד לא ממש מעוניין להתעסק איתך וכעת המרחק בינך לבין האקדמיה הוא 400 מטר. אתה ממשיך להתקדם שלפתע פתאום ילדה אחת שנראית בגילך אבל המראה שלה טיפה מוזר, כל שיערה השחור עולה על פניה ומסתיר 2\3 ממנו, הדבר היחיד שרואים אצלה בפנים זה העין שלה וטיפה מהפה, מלפפת סביב עורפך את ידה ומחייכת "תגיד כרישי? אני יכולה קצת צ'יפס?", את רואה שהיא לבושה בשרוול צהוב שמכסה את כל גופה ונעליים חומות וקטנות.
השעת כעת 8:15 ואתה צריך להגיע לאקדמיה עד 8:30.

אני נוהם. "תרדי ממני!" מתעצבן, מנסה לתפוס אותה בידה ולהשליך אותה. אני כרגע סבלני, ואם היא תעזוב אותי , אני לא אמשיך להכות אותה.

כולם: *חברה תצטטו את התגובה שלי שאתם מגיבים.

הארו הושיגאקי
"אוקיי אוקיי בלי עצבים" היאמ צחקקת לעצמה "רק רציתי צ'יפס" ומדלגת קדימה לעבר האקדמיה לצידך, כעת המרחק בינך לבין האקדמיה הוא 100 מטר

אראשי הייג'י
oog:תגובה יפה אבל יש לי שתי הערות: כשאתה מגיב תגיב בגוף ראשון לא הוא התנהג , אלא אני מתנהג, "כל פעם שאני רואה את הקעקוע על הראי..." [אתה הדמות, ותגיב כך]
דבר שני איך אתה יודע שהגעתה 3 דק' לפני שהמבחן התחיל?, אתה רק עושה את הפעולות אני אומר לך מה קורה, אתה לא יכול לדעת מתי הגעתה אם לא אמרתי, אתה לא יודע אם בכלל הגעתה בכללי אולי נתקעתה במישהו בדרך?,אולי אחותך רצתה להגיד לך משהו? זהו אז רק תגיד מה אתה עושה אל תגיד מה קורה :)
עכשיו בוא נמשיך.

IG:אתה מתחיל ללכת לכוון האקדמיה, שאתה עובר מול העוברים והשבים אתה שם לב שהוא מסתכלים על הסמל שציירת לעצמך על המצח, ולאחר מכן מחייכים, חלקם גם מצחקקים טיפה, אתה מצליח לשמוע גם טיפה התלחששויות "חח הוא באמת חושב שהוא יכול להגיע לרמה של טסונאדה...".
כשאתה עובר במרפאה, אחותך מברכת אותך "אוקיי אני אשאר כאן, אתה תלך ותייצג את משפחתנו בכבוד במבחנים, תהפוך לגנין ותנקום בשביל משפחתנו", כעת אתה 400 מטר מהאקדמיה והשעה היא 8:15 אתה צריך להגיע בשעה 8:30 לתחילת המבחנים.

ג'ינוקו קאהירו
oog:אתה יודע את הסיבה לכך שאתה מהבהב או שזה משהו שאתה לא שולט? אם כן מה הסיבה לכך אשאתה מהבהב?

IG:(יורד לך 5 צ'אקרה על השימוש בטכניקת המסווה) אתה יוצא מביתך הקטן ומתחיל בהליכה לעבר האקדמיה בעודך משנן את החומר שלפתע אתה נתנגש במשהו קשה ממש כמו אבן, אתה מוריד את עייניך מהדף ורואה ילד שמנמן שאוכל דונאטס להנאתו, "היי תזהר לאן אתה הולך" בעודו ממשיך לבלוס וללעוס את הדונאטס,וממשיך "אין לך למה להתאמן עכשיו עוד למבחנים אם אתה טוב אתה תצליח, ואם לא אז לא, אולי תאכל משהו, אמא תמיד הייתה אומרת לי שאם אני אוכל טוב אני אהיה בריא ואצליח בכל אשר ארצה, דונטאס ממלא אותי שמחה" הוא מחייך חיוך מפגר וממשיך לבלוס. כעת המרחק בינך לבין האקדמיה 500 מטר ויש לך עוד 15 דק' להגיע לאקדמיה.

סירקין אוצ'יהא
אתה מתחיל במהלך שלך, אתה מנסה ליצור שתי כפילים אך אתה מצליח ליצור רק 1 נראה שאתה עדיין עייף ממקודם, אך אתה ממשיך נחוש במהלך שלך, הכפיל יוצא בריצה ביחד איתך ושנייה לפני שאתם מגיעים מנחית מכה חזרה על רגלי הבובה ושובר אותה ונעלם, וכך נוצר מיסוך עשן של שנייה אתה מנצל אותו ושולח אגורף עוצמתי לעבר מרכז המסה של הבובה אך אתה מצליח רק לגרום לשבר קטן במרכז הבובה, ובכך מסתיים המהלך שלך. לא הלך כלכך כמו שציפתה אבל נראה שבכל זאת אקירה התרשם מהדרך בה ביצעתה את הדברים, והוא נראה מחוייך כאשר אתה מסיים. "זה היה מגניב!" אומר קורו בצהלה שהוא פוגש בך לאחר סיום התרגיל, ולאחר מכן ממשיכים האנשים לבצע את מהליכן, אחד שממש בלט בעיינך הינו נער צעיר העונה לשם מיזושי, הוא נראה מחוייך לפני התרגיל אבל כאשר התחיל הוא פשוט הפך את הבובה לאפר, בעזרת שלושה כפילים ומשהו שנראה כמו מים שיוצאים מזרועו, זה לא היה ברור לך כי זו פעם ראשונה שאתה רואה משהו כזה ולכן זה כלכך הלהיב אותך.
לאחר שכולם מסיימים אתם נאספים ואקירה אומר, "אוקיי, התוצאות רשומות כעת על הקיר של הכניסה הראשית של האקדמיה רוצו לשם על מנת לראות את תוצאתכם ובאיזה קבוצה אתם, במידה ועברתם, במידה ולא תצטרכו להמשיך להתאמן ולנסות בשנה הבאה."

אראשי הייג'ו:
XxrashxX אמר/ה:
אראשי הייג'י
IG:אתה מתחיל ללכת לכוון האקדמיה, שאתה עובר מול העוברים והשבים אתה שם לב שהוא מסתכלים על הסמל שציירת לעצמך על המצח, ולאחר מכן מחייכים, חלקם גם מצחקקים טיפה, אתה מצליח לשמוע גם טיפה התלחששויות "חח הוא באמת חושב שהוא יכול להגיע לרמה של טסונאדה...".
כשאתה עובר במרפאה, אחותך מברכת אותך "אוקיי אני אשאר כאן, אתה תלך ותייצג את משפחתנו בכבוד במבחנים, תהפוך לגנין ותנקום בשביל משפחתנו", כעת אתה 400 מטר מהאקדמיה והשעה היא 8:15 אתה צריך להגיע בשעה 8:30 לתחילת המבחנים.

אני ממשיך ללכת לכיוון האקדמיה ונכנס פנימה.

אראשי הייג'ו:
אתה נכנס לאקדמיה לנינג'ות, שמלא בדגלים וקישוטים לכבוד המאורע הגדול ובכניסה רשום "מכאן יצאו הגנינים הראשונים של כפר הסוד הנסתר!"
כעבור כמה דק' אתה מגיע לכיתה בדיוק בזמן ומתיישב במקומך. אקירה נמצא מולך ומול שאר התלמידים הנבחנים נעמד ומתחיל לדבר.
הוא מקריא את שמותיכם ואז מתחיל לדבר על הדבר האמיתי בו אתם מתעניינים "היום הוא יום חשוב, היום נבחן אותכם הנינג'ות הצעירים של כפר הסוד במה שלימדנו אותכם, מבחן בכתב,ג'וטסואים ומבחן ריכוז ושליטה בכלי הנינג'ה ובצאקרה שלכם. בסופו של דבר תקבלו ציון סופי בין 1-10 על פי הביצועים הכוללים שלכם, עובר את המבחן מי שעובר את הציון 6, כל השאר ישארו עוד סטודנטים ויצטרכו להמשיך ולעבוד על הטכניקות שלהם. הכי חשוב שלא תיהיו לחוצים תראו שלווה וריכוז, תראו מה הנינג'ות של כפר הסוד מסוגלים לעשות!" הוא אומר במטרה לעודד אותכם ולעורר בכם מטויבציה. "טוב עכשיו אני יחלק את המבחנים בכתב יש לכם שעה לענות על כל השאלות ולהגיש לי אותן. הוא קם משולחנו מוציא את דפי המבחן מתיקו ומתחיל לחלק ליד כל תלמיד שהוא עובר לידו, לא עוברת דקה ולכולם יש את דף המבחן על שולחנם, "הגיע הזמן להראות מה אתם יודעים" אומר אקירה ומתיישב בחזרה בשולחנו. לבושו של אקירה הוא כחול חיוור עם עיגולים לבנים בחולצתו ובכובעו המסורתי של הקאגה סימן הכפר, הוא אדם מבוגר כמעט בן 80 ומעט צנום. נראה שהוא שם את כל הקלפים שלו עליכם.

אראשי הייג'י:
XxrashxX אמר/ה:
אתה נכנס לאקדמיה לנינג'ות, שמלא בדגלים וקישוטים לכבוד המאורע הגדול ובכניסה רשום "מכאן יצאו הגנינים הראשונים של כפר הסוד הנסתר!"
כעבור כמה דק' אתה מגיע לכיתה בדיוק בזמן ומתיישב במקומך. אקירה נמצא מולך ומול שאר התלמידים הנבחנים נעמד ומתחיל לדבר.
הוא מקריא את שמותיכם ואז מתחיל לדבר על הדבר האמיתי בו אתם מתעניינים "היום הוא יום חשוב, היום נבחן אותכם הנינג'ות הצעירים של כפר הסוד במה שלימדנו אותכם, מבחן בכתב,ג'וטסואים ומבחן ריכוז ושליטה בכלי הנינג'ה ובצאקרה שלכם. בסופו של דבר תקבלו ציון סופי בין 1-10 על פי הביצועים הכוללים שלכם, עובר את המבחן מי שעובר את הציון 6, כל השאר ישארו עוד סטודנטים ויצטרכו להמשיך ולעבוד על הטכניקות שלהם. הכי חשוב שלא תיהיו לחוצים תראו שלווה וריכוז, תראו מה הנינג'ות של כפר הסוד מסוגלים לעשות!" הוא אומר במטרה לעודד אותכם ולעורר בכם מטויבציה. "טוב עכשיו אני יחלק את המבחנים בכתב יש לכם שעה לענות על כל השאלות ולהגיש לי אותן. הוא קם משולחנו מוציא את דפי המבחן מתיקו ומתחיל לחלק ליד כל תלמיד שהוא עובר לידו, לא עוברת דקה ולכולם יש את דף המבחן על שולחנם, "הגיע הזמן להראות מה אתם יודעים" אומר אקירה ומתיישב בחזרה בשולחנו. לבושו של אקירה הוא כחול חיוור עם עיגולים לבנים בחולצתו ובכובעו המסורתי של הקאגה סימן הכפר, הוא אדם מבוגר כמעט בן 80 ומעט צנום. נראה שהוא שם את כל הקלפים שלו עליכם.
אני מסתכל על המבחן וקורא את השאלות בזהירות. אחרי שקראתי את כל השאלות אני לוקח כלי-כתיבה ומתחיל לפתור.

אראשי הייג'י:
"3..2...1.... זהו נגמר הזמן" אומר אקירה ומתחיל לעבור ליד התלמידים על מנת לקחת את המבחנים שלהם וגם את שלכם בסופו של דבר, לקראת הסוף אתה מצליח לסיים את המבחן ונרגע לאחר מכן. "עכשיו הגיע הזמן לשלב השני לבחון את כישורי הנינג'וטסו שלכם ואת יכולת השליטה בצ'אקרה שלמדתם כאן באקדמיה." "כולם לבוא אחרי אנחנו יוצאים החוצה", לאחר שכולם עוקבים אחריו הוא ממשיך בהסבר
אתם מגיעים החוצה לאזור האימונים, מולכם אתם רואים כמה מטרות עשויות מעץ ונראות כמו בני אדם.
"אוקיי בשלב הזה נינג'ות צעירים תצטרכו להראות שליטה בג'וטסו טכניקת כפילים ובג'וטסו החלפת גוף, כל אחד בתורו יעמוד מולי ויעשה את שני הג'וטסוים הללו תבחנו על הזמן שלוקח לכם לבצע את הג'וטסו ועד כמה הג'וטסו טוב ומקורי."
"עכשיו אני יקריא את שמותיכם ולפי הסדר תעמדו לפניי ותבצעו את מה שאמרתי".
הוא מקריא כמה שמות ואז אתה שומע "אראשי הייג'י, בוא לכאן ותראה לי טכניקת כפילים וטכניקת החלפת גוף בבקשה ".

XxrashxX אמר/ה:

הארו הושיגאקי
"אוקיי אוקיי בלי עצבים" היאמ צחקקת לעצמה "רק רציתי צ'יפס" ומדלגת קדימה לעבר האקדמיה לצידך, כעת המרחק בינך לבין האקדמיה הוא 100 מטר

[/spoiler]
הארו הושיגאקי

"מי את בכלל?" אני נוהם בשילוב ידיים מתקדם קדימה.

הארו הושיגאקי

"חח אין לי זמן לספר לך, המבחנים מתחילים עוד מעט" היא מצחקקת ופרסת את ידיה לשתי הצדדים כמו אווירון ומתחילה לרוץ לעבר האקדמיה עד אשר היא נכנסת פנימה. לאחר כמה דקות גם אתה נכנס ורואה אותה יושבת וגם עוד הרבה אנשים נוספים בתוך כיתה גדולה, אקירה הקאגה נמצא ממולך ומול שאר התלמידים הנבחנים נעמד ומתחיל לדבר.

XxrashxX אמר/ה:

סירקין אוצ'יהא
אתה מתחיל במהלך שלך, אתה מנסה ליצור שתי כפילים אך אתה מצליח ליצור רק 1 נראה שאתה עדיין עייף ממקודם, אך אתה ממשיך נחוש במהלך שלך, הכפיל יוצא בריצה ביחד איתך ושנייה לפני שאתם מגיעים מנחית מכה חזרה על רגלי הבובה ושובר אותה ונעלם, וכך נוצר מיסוך עשן של שנייה אתה מנצל אותו ושולח אגורף עוצמתי לעבר מרכז המסה של הבובה אך אתה מצליח רק לגרום לשבר קטן במרכז הבובה, ובכך מסתיים המהלך שלך. לא הלך כלכך כמו שציפתה אבל נראה שבכל זאת אקירה התרשם מהדרך בה ביצעתה את הדברים, והוא נראה מחוייך כאשר אתה מסיים. "זה היה מגניב!" אומר קורו בצהלה שהוא פוגש בך לאחר סיום התרגיל, ולאחר מכן ממשיכים האנשים לבצע את מהליכן, אחד שממש בלט בעיינך הינו נער צעיר העונה לשם מיזושי, הוא נראה מחוייך לפני התרגיל אבל כאשר התחיל הוא פשוט הפך את הבובה לאפר, בעזרת שלושה כפילים ומשהו שנראה כמו מים שיוצאים מזרועו, זה לא היה ברור לך כי זו פעם ראשונה שאתה רואה משהו כזה ולכן זה כלכך הלהיב אותך.
לאחר שכולם מסיימים אתם נאספים ואקירה אומר, "אוקיי, התוצאות רשומות כעת על הקיר של הכניסה הראשית של האקדמיה רוצו לשם על מנת לראות את תוצאתכם ובאיזה קבוצה אתם, במידה ועברתם, במידה ולא תצטרכו להמשיך להתאמן ולנסות בשנה הבאה."
סירקין אוצ'יהא
(לדעתי אמור להיות לי מספיק צ'אקרה ל-2 כפילים כי 2 כפילים עולים 10 ונשאר לי 20 לפני התרגיל אבל סלאם בקטנה). אני טופח לרוקו על השכם " זהו זה זה נגמר" אומר חצי מחיוך חצי לחוץ ~ וואו יש פה כמה ילדים מוכשרים הרבה יותר ממני אני חייב להמשיך ולהתאמן גם עכשיו בתרגיל הלך לי חצי כוח~ חושב קצת בתסכול והולך עם רוקו להסתכל על התוצאות " אתה מצליח לראות את השמות שלנו, הציון ואיזה קבוצה אם עברנו" שואל אותו כי הוא יותר גבוה.

oog:אתה יודע את הסיבה לכך שאתה מהבהב או שזה משהו שאתה לא שולט? אם כן מה הסיבה לכך אשאתה מהבהב?

IG:(יורד לך 5 צ'אקרה על השימוש בטכניקת המסווה) אתה יוצא מביתך הקטן ומתחיל בהליכה לעבר האקדמיה בעודך משנן את החומר שלפתע אתה נתנגש במשהו קשה ממש כמו אבן, אתה מוריד את עייניך מהדף ורואה ילד שמנמן שאוכל דונאטס להנאתו, "היי תזהר לאן אתה הולך" בעודו ממשיך לבלוס וללעוס את הדונאטס,וממשיך "אין לך למה להתאמן עכשיו עוד למבחנים אם אתה טוב אתה תצליח, ואם לא אז לא, אולי תאכל משהו, אמא תמיד הייתה אומרת לי שאם אני אוכל טוב אני אהיה בריא ואצליח בכל אשר ארצה, דונטאס ממלא אותי שמחה" הוא מחייך חיוך מפגר וממשיך לבלוס. כעת המרחק בינך לבין האקדמיה 500 מטר ויש לך עוד 15 דק' להגיע לאקדמיה.
OOG - רצוני. לפני שהטכניקה משפיעה אני מהבהב קצת ואז מתקבע.
IG - אני מביט בו בא להגיד משהו ואז נעצר ומתחיל לרוץ ריצה קלה אל האקדמיה תוך כדי שאני מהרהר שאני די בטוח שתזונה בריאה היא חלק מהעניין בכפר הזה.

אראשי הייג'י:
XxrashxX אמר/ה:
"3..2...1.... זהו נגמר הזמן" אומר אקירה ומתחיל לעבור ליד התלמידים על מנת לקחת את המבחנים שלהם וגם את שלכם בסופו של דבר, לקראת הסוף אתה מצליח לסיים את המבחן ונרגע לאחר מכן. "עכשיו הגיע הזמן לשלב השני לבחון את כישורי הנינג'וטסו שלכם ואת יכולת השליטה בצ'אקרה שלמדתם כאן באקדמיה." "כולם לבוא אחרי אנחנו יוצאים החוצה", לאחר שכולם עוקבים אחריו הוא ממשיך בהסבר
אתם מגיעים החוצה לאזור האימונים, מולכם אתם רואים כמה מטרות עשויות מעץ ונראות כמו בני אדם.
"אוקיי בשלב הזה נינג'ות צעירים תצטרכו להראות שליטה בג'וטסו טכניקת כפילים ובג'וטסו החלפת גוף, כל אחד בתורו יעמוד מולי ויעשה את שני הג'וטסוים הללו תבחנו על הזמן שלוקח לכם לבצע את הג'וטסו ועד כמה הג'וטסו טוב ומקורי."
הוא מקריא כמה שמות ואז אתה שומע "אראשי הייג'י, בוא לכאן ותראה לי טכניקת כפילים וטכניקת החלפת גוף בבקשה ".
אני נעמד לפני הבובות במבט משועמם. אני מבצע את חותמי הידיים במהירות הגבוהה ביותר שאני יכול ומנסה לשלב את שני הג'וטסואים, ליצור 2 כפילים ולהשתמש בעשן שנוצר כדי להחליף את עצמי לבול-עץ ולהופיע מאחורי אקירה.

סירקין אוציהא
אתה ורוקו נדחפים בין האנשים לעבר לוח התוצאות כדי לראות מה היא תוצאתכם ואתם רואים שרוקו קיבל 7 ואתה קיבלתה 8, רוקו צועקת "הולללללה!" "לא מאמין שעברתי!" "ועוד עם שבע!" "ישששששש!" "ובכלל לא היה לי ספק שאתה תעבור".
לאחר מכן אתם מפנים את מבטכם לדף השני שבו רשום באיזה קבוצה אתם הולכים להיות ורשום קבוצה מס' 3 לשניכם.
"יש אנחנו ביחד באותה קבוצה!! גדול!, מעניין מי עוד יהיה איתנו בקבוצה"
לאחר שאתם רואים שעברתם אקירה צועק לכולם "כל מי שקיבל מעל 6 שיגיע אליי ויקבל את מגן הראש של הכפר, מחר ב8 תפגשו פה עם חברי הקבוצה שלכם במקומות מסומנים ותקבלו משימה מאחד מחברי הכפר"
oog:עכשיו צריך לחכות לאחרים כדי לדעת מי יהיה איתך בקבוצה לכן אתה לא יודע עדיין, אבל חוץ מזה אתה יכול עכשיו להמשיך לקנות דברים לאכול וכו', אבל צריך לחכות לשחקנים האחרים.

ג'ינוקו קאהירו

oog:איזה טכניקה מהי עושה? אני לא מצליח להבין תסביר את עצמך בבקשה.
ig:
אתה נכנס לאקדמיה לנינג'ות בריצה, שמלא בדגלים וקישוטים לכבוד המאורע הגדול ובכניסה רשום "מכאן יצאו הגנינים הראשונים של כפר הסוד הנסתר!"

אראשי הייג'י:
אתה מצליח לבצע את טכניקת הכפילים בצורה מושלמת, ומשתמש בעשן כדי להחליף את עצמך בבול עץ ומופיע מיד מאחורי אקירה, הוא מסתובב אלייך ומחייך, כל הכבוד אראשי אולי באמת יום אחד תגיע לרמה של טסונאדה. אחרי שאתה מסיים יש עוד כמה אנשים אחריך שמבצעים את הדברים חלקם בצורה טובה וחלקם פחות אקירה נעמד ואומר
"בוא נמשיך אל עבר בובות האימונים, שם תראו לי כיצד אתם תוקפים יריב בקרב" ומתחיל להתקדם לעבר בובות האימונים.
"הגיע הזמן" אומר אקירה ומתחיל לבחון את התלמידים כיצד הם מבצעים תקיפות על הבובות שלפניכן הוא מסביר "המטרה במבחן הזה היא לבדוק כיצד אתם תוקפים את האוייב, תבחנו על מהירות,עוצמה,ומורכבות התקיפה, שיהיה בהצלחה" ולאחר כמה שמות מגיע התור שלך "אראשי הייג'י, בהצלחה, בוא נראה אם יש לך לסיכוי להיות חזק כמו טסונאדה".

אראשי הייג'י:
XxrashxX אמר/ה:
אתה מצליח לבצע את טכניקת הכפילים בצורה מושלמת, ומשתמש בעשן כדי להחליף את עצמך בבול עץ ומופיע מיד מאחורי אקירה, הוא מסתובב אלייך ומחייך, כל הכבוד אראשי אולי באמת יום אחד תגיע לרמה של טסונאדה. אחרי שאתה מסיים יש עוד כמה אנשים אחריך שמבצעים את הדברים חלקם בצורה טובה וחלקם פחות אקירה נעמד ואומר
"בוא נמשיך אל עבר בובות האימונים, שם תראו לי כיצד אתם תוקפים יריב בקרב" ומתחיל להתקדם לעבר בובות האימונים.
"הגיע הזמן" אומר אקירה ומתחיל לבחון את התלמידים כיצד הם מבצעים תקיפות על הבובות שלפניכן הוא מסביר "המטרה במבחן הזה היא לבדוק כיצד אתם תוקפים את האוייב, תבחנו על מהירות,עוצמה,ומורכבות התקיפה, שיהיה בהצלחה" ולאחר כמה שמות מגיע התור שלך "אראשי הייג'י, בהצלחה, בוא נראה אם יש לך לסיכוי להיות חזק כמו טסונאדה".
אני מגחח מעט למשמע דבריו של אקירה. "מה הטעם בכוח אם אתה לא יכול לפגוע ביריב?" אני חושב לעצמי, אך שומר את המחשבות לעצמי כדי לא להיות חצוף.
אני נעמד מול בובת האימונים, ומזנק קדימה. אני מזנק בבעיטת הסחה לעבר הבובה ומעביר את רגלי מול "עיניה" כדי לעוור אותה, ובועט ברגלי השנייה במקום בו אמורה להיות הברך. "יופי, עיוורתי את המטרה לשנייה ועכשיו היא לא יכולה לברוח, פיקת הברך שלה לא במקום!" אני חושב לעצמי תוך כדי זינוק אל מאחורי הבובה. אני שולח את בעיטת העקב החזקה ביותר שאני יכול לעורף של המטרה בעודי תופס בידי את העקב של הבובה ברגל בה לא בעטתי ומושך אותו למעלה. "אוקיי, זה אמור להפיל את היריב להכאיב לו לא מעט." אחרי זה אני מתיישב על הבובה ותופס את ידיה בנעילה בעזרת רגליי, ותופס את ראשה של הבובה בעזרת ידיי, ומתחיל לסובב את הצוואר במטרה לשבור את המפרקת.
אחרי שהבובה "מתה" אני קם ומנער את בגדיי, שולח מבט לעבר אקירה.

XxrashxX אמר/ה:
סירקין אוציהא
אתה ורוקו נדחפים בין האנשים לעבר לוח התוצאות כדי לראות מה היא תוצאתכם ואתם רואים שרוקו קיבל 7 ואתה קיבלתה 8, רוקו צועקת "הולללללה!" "לא מאמין שעברתי!" "ועוד עם שבע!" "ישששששש!" "ובכלל לא היה לי ספק שאתה תעבור".
לאחר מכן אתם מפנים את מבטכם לדף השני שבו רשום באיזה קבוצה אתם הולכים להיות ורשום קבוצה מס' 3 לשניכם.
"יש אנחנו ביחד באותה קבוצה!! גדול!, מעניין מי עוד יהיה איתנו בקבוצה"
לאחר שאתם רואים שעברתם אקירה צועק לכולם "כל מי שקיבל מעל 6 שיגיע אליי ויקבל את מגן הראש של הכפר, מחר ב8 תפגשו פה עם חברי הקבוצה שלכם במקומות מסומנים ותקבלו משימה מאחד מחברי הכפר"
oog:עכשיו צריך לחכות לאחרים כדי לדעת מי יהיה איתך בקבוצה לכן אתה לא יודע עדיין, אבל חוץ מזה אתה יכול עכשיו להמשיך לקנות דברים לאכול וכו', אבל צריך לחכות לשחקנים האחרים.
סירקין אוצ'יהא
"יששש" אומר ומנסה להישמע נלהב ~ אבל רק 8 ציפיתי ל-9/10.... מעניין האם יש אנשים שקיבלו יותר ממני אם כן כדי שאשים אליהם עין ~ חושב לעצמי וממשיך לעיין ברשימה מחפש אנשים שקיבלו ציונים גבוהים משלי ~ אולי אתחבר לכמה מהם ונתאמן ביחד וככה אוכל להתחזק יותר בקלות. ~ ואז שאני מגלה שאני עם רוקו בצוות אני בא לחבק אותו משמחה ואז מתעשת ~ זה לא לעניין ~ חושב לעצמי ואז אומר " וואי איזה כיף לא מאמין שאנחנו ביחד זה בדיוק מה שהייתי צריך. לדעת שיש איתי מישהו חזק בצוות שיוכל לשמור לי על הגב ועוד אני ואתה זה בכלל בדיוק התחום הכי חלש שלי הוא הכי חזק שלך וההפך אנחנו משלימים אחד את השני" אומר בשמחה ~ יופי איזה טוב זה יצא לא רק שהוא חבר אלא הוא נינג'ה חזקה שאני צריך בצוות שלי~ . " יאללה בוא נלך לקחת את מגן המצח שלנו ונלך לאכול לחגוג ביחד" אומר לו ומתחיל ללכת לכיוונו של אקירה

XxrashxX אמר/ה:

הארו הושיגאקי

"חח אין לי זמן לספר לך, המבחנים מתחילים עוד מעט" היא מצחקקת ופרסת את ידיה לשתי הצדדים כמו אווירון ומתחילה לרוץ לעבר האקדמיה עד אשר היא נכנסת פנימה. לאחר כמה דקות גם אתה נכנס ורואה אותה יושבת וגם עוד הרבה אנשים נוספים בתוך כיתה גדולה, אקירה הקאגה נמצא ממולך ומול שאר התלמידים הנבחנים נעמד ומתחיל לדבר.

הארו הושיגאקי
אני נאנק. "מבחן כתיבה? למה נינג'ה צריך את כל הקסו הזה?!"
לאחר דקה, אני כבר מתחיל להזיע ולהיות לח מהרגיל. היד שלי רועדת- אותה יד שבקלות עושה חורים בקיר, רועדת בפחד ולחץ ממבחן כתיבה. אני מנסה לפזול ימינה ושמאלה בחיפוש אחר מישהו בטוח בעצמו, מממ... לקבל ממנו השראה?

אראשי הייג'י:
אתה מתחיל בזינוק מהיר קדימה לעבר הבובה מנסה להעביר בעיטה מול עייניה על מנת "לעוור" אותה ומצליח לבצע זאת בהצלחה אתה בועט במקביל עם רגלך השנייה בברך של הבובה ויוצר שקע קטן אך לא מאד עוצמתי, לאחר מכן אתה מזנק אל מאחורי הבובה בעודך שולח בעיטה עקב לכיוון עורף הבובה אבל גם העוצמה של הבעיטה הזאת יוצאת לך חלשה, לאחר מכן אתה תופס ברגלה של בובת העץ והופך אותה על הרצפה, לאחר מכן אתה מתיישב על הבובה בעוצמה ונועל את ידייה בזיזרות בעזרת רגלייך, אתה תופס בצוואר הבובה ומתחיל לסבב אותו ובמהירות את שומע קלק של צווארר הבובה נשבר, מבין שהצלחתה אתה קם ומסתכל לאקירה, הוא מחייך ואומר "שילוב יפה של טכניקות טאיג'וטסו, חבל שלא השתמשתה יותר בנינג'וטסו במהלך התקיפה, הגדולה של נינג'ה זה שימוש נכון של שתי הטכניקות נינג'וטסו וטאיג'וטסו ביחד, בכל מקרה כל הכבוד" הוא מחייך והבא אחרייך מגיע לעבר הבובות ומתחיל וכך הלאה, עד אשר כולם מסיימים ואז אקירה נעמד ואומר "כל הכבוד לכם על ביצוע המבחנים, עכשיו לכו ללוח התוצאות שנמצא בכניסה לאקדמיה ותראו אם עברתם או לא אני מזכיר ציון 6 ומעלה זה עובר מתחת זה נכשל וזה אומר שאתם צריכים להשאר עוד שנה באקדמיה, בנוסף תראו על הלוח את הקבוצה בה שובצתם."

הארו הושיגאקי
בעודך רועד מרוב לחץ, אתה מזיז את ראשך בזהירות ימינה ושמאלה שלפתע אתה מסתכל ורואה שאקירה מסתכל עלייך ומחייך ואז מפנה את ראשו מבלי לומר מילה , ולא מסתכל עלייך יותר, אתה מנצל את הההזדמנות ומצליח להעתיק את מירב התשובות מהאנשים היושבים לצידך ולסיים את המבחן.
הוא מקריא כמה שמות ואז אתה שומע "הארו הושיגאקי, בוא לכאן ותראה לי טכניקת כפילים וטכניקת שינוי גוף בבקשה ".

סירקין אוצ'יהא

אתה ממשיך להסתכל על הרשימה ומתבייט על הציונים הגבוהים ורואה שאחד בשם "מיזושי קאזויה" קיבל 10 ו3 אנשים קיבלו 9 "ג'יני אוציהא","היסאג'י" ו"קורי צ'אנג". בנוסף אתה שם לב לאדם השלישי שאיתך בקבוצה שמו "אראשי הייג'י" והוא קיבל 8 גם.
לאחר מכן אתה מתקדם לעבר הקאגה והוא מחייך אלייך וחובש לך את מגן המצח של הגנינים לך ולרוקו, ואומר "זהו! מהיום אתם נינג'ות ותקבלו משימות רבות האוייב שלנו חזק אבל אנחנו נגבור על כולם! אתם התקווה של כפר הסוד ושל השורדים משאר הכפרים מטרתנו הראשית היא להציל את הכפרים השונים מהשעבוד אותו הם עוברים ולהחזיר לעצמנו את מה ששיך לנו!, נתראה מחר ב8 למשימה הראשונה שלכם!.

XxrashxX אמר/ה:

סירקין אוצ'יהא

אתה ממשיך להסתכל על הרשימה ומתבייט על הציונים הגבוהים ורואה שאחד בשם "מיזושי קאזויה" קיבל 10 ו3 אנשים קיבלו 9 "ג'יני אוציהא","היסאג'י" ו"קורי צ'אנג". בנוסף אתה שם לב לאדם השלישי שאיתך בקבוצה שמו "אראשי הייג'י" והוא קיבל 8 גם.
לאחר מכן אתה מתקדם לעבר הקאגה והוא מחייך אלייך וחובש לך את מגן המצח של הגנינים לך ולרוקו, ואומר "זהו! מהיום אתם נינג'ות ותקבלו משימות רבות האוייב שלנו חזק אבל אנחנו נגבור על כולם! אתם התקווה של כפר הסוד ושל השורדים משאר הכפרים מטרתנו הראשית היא להציל את הכפרים השונים מהשעבוד אותו הם עוברים ולהחזיר לעצמנו את מה ששיך לנו!, נתראה מחר ב8 למשימה הראשונה שלכם!.
סירקין אוצ'יהא
~ג'יני אוצ'יהא ~ בוהה בשם במשך כמה שניות ~ עוד ניצולה מהשבט שלי~ חושב לעצמי והלב שלי הולם בחזה ~ לא מאמין שאני לא הניצול היחידי ועוד בחורה .... ככה נוכל לשקם את השבט~ חושב לעצמי ~ אני חייב למצוא אותה וגם המיזושי קאזויה הוא קיבל 10 הוא בטוח בחור חזק. אבל צריך קודם למצוא את ג'יני. ~ כשאני הולך עם רוקו לקחת את המגן מצח " תגיד שמעת על מישהי בשם ג'יני אוצ'יהא ??? אני מחפש אותה ורציתי לדעת האם אתה יודע מי זאת?" (אם הוא יודע מי זאת ומצביע לי אליה אני אחרי המגני מצח ניגש לעברה ואם הוא לא יודע מי זאת אחרי שאנחנו לוקחים את המגני מצח אני נפרד ממנו לשלום ואומר לו שאני הולך לחפש אותה)

אראשי הייג'י:
XxrashxX אמר/ה:
אתה מתחיל בזינוק מהיר קדימה לעבר הבובה מנסה להעביר בעיטה מול עייניה על מנת "לעוור" אותה ומצליח לבצע זאת בהצלחה אתה בועט במקביל עם רגלך השנייה בברך של הבובה ויוצר שקע קטן אך לא מאד עוצמתי, לאחר מכן אתה מזנק אל מאחורי הבובה בעודך שולח בעיטה עקב לכיוון עורף הבובה אבל גם העוצמה של הבעיטה הזאת יוצאת לך חלשה, לאחר מכן אתה תופס ברגלה של בובת העץ והופך אותה על הרצפה, לאחר מכן אתה מתיישב על הבובה בעוצמה ונועל את ידייה בזיזרות בעזרת רגלייך, אתה תופס בצוואר הבובה ומתחיל לסבב אותו ובמהירות את שומע קלק של צווארר הבובה נשבר, מבין שהצלחתה אתה קם ומסתכל לאקירה, הוא מחייך ואומר "שילוב יפה של טכניקות טאיג'וטסו, חבל שלא השתמשתה יותר בנינג'וטסו במהלך התקיפה, הגדולה של נינג'ה זה שימוש נכון של שתי הטכניקות נינג'וטסו וטאיג'וטסו ביחד, בכל מקרה כל הכבוד" הוא מחייך והבא אחרייך מגיע לעבר הבובות ומתחיל וכך הלאה, עד אשר כולם מסיימים ואז אקירה נעמד ואומר "כל הכבוד לכם על ביצוע המבחנים, עכשיו לכו ללוח התוצאות שנמצא בכניסה לאקדמיה ותראו אם עברתם או לא אני מזכיר ציון 6 ומעלה זה עובר מתחת זה נכשל וזה אומר שאתם צריכים להשאר עוד שנה באקדמיה, בנוסף תראו על הלוח את הקבוצה בה שובצתם."
אני מתנשף מעט והולך לעבר אקירה. אני שולח מבט היישר לעיניו ושואל: "אם אבזבז את הצ'אקרה שלי על לחימה, מה ישאר לי על מנת לטפל בפציעותיהם של חברי?" ומבלי לחכות לתשובה יוצא מהבניין, מחפש את לוח התוצאות.

ג'ינוקו קאהירו
oog:איזה טכניקה מהי עושה? אני לא מצליח להבין תסביר את עצמך בבקשה.
ig:
אתה נכנס לאקדמיה לנינג'ות בריצה, שמלא בדגלים וקישוטים לכבוד המאורע הגדול ובכניסה רשום "מכאן יצאו הגנינים הראשונים של כפר הסוד הנסתר!"
OOG כשאני מפעיל את טכניקת ההסוואה שלי, יש תופעת לוואי שלפני שאני מפעיל אותה לגמרי אני מהבהב קצת.
IG:ג'ינוקו משנן בראשו את החומר ומתחיל לענות. הוא גומר תוך 59 דקות בדיוק ומחכה בשילוב ידיים ליד השולחן.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה